Seriály a filmy

24. února 2021 11:30

Šok! Štěpán se v seriálu Slunečná dozví, kdo je jeho otec. A zamává to s ním

Není se co divit. Štěpána coby pacienta překvapí nečekaná návštěva, Valentýna Negrescu, matka Leoše, která mu pravdu bez okolků vyjeví. Má k tomu pádný důvod. Jaký? Mrkněte se na to ve čtvrtek ve 20:15 na Primě v další epizodě seriálu Slunečná.

Všechny ve Slunečné překvapí nečekaný příjezd Valentýny Negrescu, za svobodna Kratinové, matky Leoše provdané do Rumunska. Všem vyhovovalo, že je nesnášenlivá Valentýna, která se ve Slunečné narodila, uklizená v Rumunsku. Vnučka Janička ji ale z dálav povolala, aby zachránila manželství Jany a Leoše a nepřipustila jejich rozvod. Pak by mohlo také dojít k dělení gruntu a majetku, a to tedy Valentýna kategoricky odmítá.

Když už je Valentýna v centru dění, rovnou si majetek hodlá pojistit i dalšími způsoby. O tom, že je Leoš otcem Štěpána, samozřejmě ví. Chápe také to, že mu chce dát svoji ledvinu. Má ale zároveň obavy – nikoliv o Leošovo zdraví, ale o to, aby si Štěpán nenárokoval jejich grunt, když je ten přiznaný Leošův potomek. Proto se vypraví hezky rovnou za Štěpánem, aby vše smluvně ošetřila. Už jí ale nedojde, že Štěpán není o své rodinné situaci dopodrobna obeznámen, neví totiž vůbec nic. Jak se na zjištění, že jeho pravým otcem je Leoš, bude tvářit?

Podívejte se ve videu na to, jak bude reagovat:

John Linhart je stále nezvěstný. Vilda s Hanou jsou oba přesvědčeni, že únoscům nejde o peníze, protože se stále nikdo neozval k vyjednávání. Ale proč by Johna unášeli? A kdo ho pomůže najít?

Kvůli Johnově absenci začíná strádat firma Solange. Janek se tedy bude muset začít chtě nechtě starat. Zároveň by ale měl pomáhat také s vedením sanatoria a na všechny své povinnosti přestává stačit. Lukáš vedení sanatoria z pozice lékaře kategoricky odmítá, ale nějak není po ruce nikdo, kdo by se Jankovy práce mohl chopit. Možná má ale Janek svoji oporu ve svém nejbližším okolí.

Sledujte upoutávku čtvrteční epizody seriálu Slunečná:

Pupík se snaží uvolnit uzávěru na pozemku, kde se má začít stavět solární elektrárna. Poté, co padl plán s Lídou, napadne Romana jiný způsob – vyměnit ve Slunečné starostu. Svůj plán začíná ihned realizovat. Téměř všichni ve Slunečné jeho nabídku odmítnou s tím, že Frantu Vacka nemíní podrazit. Až na jediného…

Další epizodu seriálu Slunečná sledujte ve čtvrtek ve 20:15 na Primě a nezapomeňte, že Slunečnou můžete sledovat také on-line v exkluzivních předpremiérách v iPrima Videopůjčovně:

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 21. 2. 2024

Vaše úsilí na domácí frontě se rozhodně vyplatilo, Berani. Váš domov vypadá báječně. Říká to každý, kdo do něj vstoupí. Někteří nečekaní návštěvníci se mohou zastavit na krátký pozdrav a nakonec zůstat na večeři. Jste přirozeným a laskavým hostitelem, nemluvě o skvělé kuchařce. Kdo by vašim hostům vyčítal, že chtějí zůstat?

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.