zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.
zpět

Horoskop pro Vás každý týden

Stačí vybrat znamení a zadat Váš email. Jednou týdně vám zašleme horoskop pro vaše znamení.
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat

Šok! Štěpán se v seriálu Slunečná dozví, kdo je jeho otec. A zamává to s ním

Denisa Ganzwohlová , Vydáno: 24.02.2021
Není se co divit. Štěpána coby pacienta překvapí nečekaná návštěva, Valentýna Negrescu, matka Leoše, která mu pravdu bez okolků vyjeví. Má k tomu pádný důvod. Jaký? Mrkněte se na to ve čtvrtek ve 20:15 na Primě v další epizodě seriálu Slunečná.

reklama

Všechny ve Slunečné překvapí nečekaný příjezd Valentýny Negrescu, za svobodna Kratinové, matky Leoše provdané do Rumunska. Všem vyhovovalo, že je nesnášenlivá Valentýna, která se ve Slunečné narodila, uklizená v Rumunsku. Vnučka Janička ji ale z dálav povolala, aby zachránila manželství Jany a Leoše a nepřipustila jejich rozvod. Pak by mohlo také dojít k dělení gruntu a majetku, a to tedy Valentýna kategoricky odmítá.

Když už je Valentýna v centru dění, rovnou si majetek hodlá pojistit i dalšími způsoby. O tom, že je Leoš otcem Štěpána, samozřejmě ví. Chápe také to, že mu chce dát svoji ledvinu. Má ale zároveň obavy – nikoliv o Leošovo zdraví, ale o to, aby si Štěpán nenárokoval jejich grunt, když je ten přiznaný Leošův potomek. Proto se vypraví hezky rovnou za Štěpánem, aby vše smluvně ošetřila. Už jí ale nedojde, že Štěpán není o své rodinné situaci dopodrobna obeznámen, neví totiž vůbec nic. Jak se na zjištění, že jeho pravým otcem je Leoš, bude tvářit?

Podívejte se ve videu na to, jak bude reagovat:

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Slunečná (83) - Táta není táta

John Linhart je stále nezvěstný. Vilda s Hanou jsou oba přesvědčeni, že únoscům nejde o peníze, protože se stále nikdo neozval k vyjednávání. Ale proč by Johna unášeli? A kdo ho pomůže najít?

Kvůli Johnově absenci začíná strádat firma Solange. Janek se tedy bude muset začít chtě nechtě starat. Zároveň by ale měl pomáhat také s vedením sanatoria a na všechny své povinnosti přestává stačit. Lukáš vedení sanatoria z pozice lékaře kategoricky odmítá, ale nějak není po ruce nikdo, kdo by se Jankovy práce mohl chopit. Možná má ale Janek svoji oporu ve svém nejbližším okolí.

Sledujte upoutávku čtvrteční epizody seriálu Slunečná:

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Slunečná (83) - upoutávka

Pupík se snaží uvolnit uzávěru na pozemku, kde se má začít stavět solární elektrárna. Poté, co padl plán s Lídou, napadne Romana jiný způsob – vyměnit ve Slunečné starostu. Svůj plán začíná ihned realizovat. Téměř všichni ve Slunečné jeho nabídku odmítnou s tím, že Frantu Vacka nemíní podrazit. Až na jediného…

Další epizodu seriálu Slunečná sledujte ve čtvrtek ve 20:15 na Primě a nezapomeňte, že Slunečnou můžete sledovat také on-line v exkluzivních předpremiérách v iPrima Videopůjčovně:

reklama

Související témata: Slunečná , slunečná online , iprima.cz slunecna , seriál slunečná

reklama

Přečtěte si také

reklama