Seriály a filmy

27. května 2021 05:59

Statek Slunečná obchází smrt! A Tom se konečně postaví na nohy

Slunečná (109) - upoutávka

Čtvrteční epizoda seriálu Slunečná bude více než dramatická. Jak vycítí Běta a koneckonců i Hana, na Slunečnou dorazí zubatá. Kdo je v nebezpečí? Adeptů by bylo víc! Sledujte seriál Slunečná ve čtvrtek ve 20:15 na Primě.

Konečně to na statku Slunečná vypadá, že je vše v pohodě… Ale zdaleka není, naopak! Všichni by se totiž měli mít na pozoru, ať už se bude jednat o nebezpečného mafiána Rozvařila, o zdraví Jakuba nebo snad někoho dalšího. A čarodějnice Běta dokáže hrozbu jasně vycítit, čímž dostane do stresu také Týnu.

Sledujte ukázku ze čtvrteční epizody:

Co je na pováženou, stejné nebezpečí vycítí i Hana, která se rovnou na Slunečnou také vypraví. Je jí totiž jasné, že tu jde o život. Buď o život Janka, Vildy, Týny nebo zkrátka někoho blízkého. Jenže co na Slunečné doopravdy hrozí?

Janek si začíná všímat špatného zdravotního stavu Jakuba. Jemu se sice daří před ostatními ze statku vše dobře maskovat, Jankovi ale svěří, že už opravdu uvažuje o konci, protože bolesti začínají být nesnesitelné.

Mezi Vildou a Karolínou začíná vychládat vášeň. Všímá si toho i Róza, která nakonec domluví Sylvě, aby se s Vildou opět sblížila. Sylva sice nechce ublížit Karolíně, přesto se ale rozhodne to s Vildou ještě zkusit. Jenže to netuší, jaké velké tajemství se dozví. Tajemství, které zcela změní její vnímání vztahu Vildy a Karolíny.

Karolínu a všechny na statku čeká ale velké drama. Jelikož to byla právě Kája, která na policii nahlásila Rozvařilovu akci, mafián má chuť se mstít. A je mu v podstatě fuk, kdo to schytá jako první, jestli Jakub, Karolína nebo Tom a jeho synové. Vypjatá scéna ale přinese jedno velké, a dokonce velmi pozitivní překvapení. Jaké? Bude se týkat Toma!

Sledujte exkluzivní ukázku ze seriálu Slunečná:

Seriál Slunečná sledujte ve čtvrtek ve 20:15 na Primě, Slunečnou ale sledujte také on-line v iPrima Videopůjčovně: