Životní styl

9. září 2020 06:00

Sylva chce v seriálu Slunečná zpátky Vildu. Podlehne jí?

Sylva si uvědomila, že Vildu stále miluje. Navíc si uvědomila i to, že je Vilda vlastníkem fungujícího pivovaru. Je proto ochotna udělat cokoliv, aby se k ní Vilda vrátil. Hana i Janek se budou snažit udělat vše, co je v jejich silách, aby Vildu před Sylvou ubránili. Podaří se jim to? To uvidíte v 41. epizodě seriálu Slunečná, kterou sledujte ve čtvrtek ve 20.15 na Primě.

Jak pravil Janek, a měl pravdu, Sylva si uvědomila, že velký fungující pivovar je lepší než malý vesnický lihovar, a právě proto tak otočila a o Vildu má zase zájem. Tím udeřil hřebíček na hlavičku.

Podívejte se na upoutávku další epizody seriálu Slunečná:

Nejprve se Sylva bude pokoušet kontaktovat Vildu telefonicky, nicméně Hana díky svým kartám vytuší problém ještě mnohem dříve. Protože má Vildu i Janka ráda jako svého syna, rozhodne se Vildu před zlovolnou Sylvou bránit. Jednoduché to ale mít nebude. Sylva se totiž dokonce vypraví za Vildou až do Prahy, přímo do kanceláří:

Janka s Hanou čeká obtížný úkol. Jednak odrážet Sylvu, která u Vildy vycítila velký finanční potenciál. Zároveň budou muset zajistit i Vildu, aby se se Sylvou nesešel. I přes všechno hrozné, jak se k němu chovala, totiž Janek i Hana dobře vědí, jakou má pro Sylvu Vilda stále slabost. Když se tedy Sylva opět ukáže ve firmě, Hana bude Vildu bránit vlastním tělem, a to doslova!

Sledujte ve videu, jak Sylvu vyhodí:

Také na statku na Slunečné panuje trošku zvláštní situace daná mezilidskými vztahy. Róza si užívá Milanovy přítomnosti na statku. Vypadá to, že se na ni konečně usmálo štěstí. Šťastný z Milanovy přítomnosti ale vůbec není profesor, který má pro Rózu slabost. Ani Tomovi se Milan moc nezdá. Tentokrát to ale profesor i Tom přeženou.

Podívejte se, co řeknou o Róze klukům:

Róza Milanovi navíc stále neřekla nic o své minulosti. Protože ale vycítila, že má profesor s Milanem problém, bojí se, aby Milanovi pravdu neřekl právě on. Když se Milan začne chovat trochu zvláštně, Róza na profesora otevřeně zaútočí v domnění, že Milanovi sdělil, že se živila jako prostitutka. Profesora se to ale dotkne, má sice pro Rózu slabost, ale za jejími zády by Milanovi nikdy nic neřekl.

Byznysmen Tománek, který spolupracuje se Solange, není s výkonem spolupráce od momentu, co firmu opustil Janek, spokojený. Zejména nespokojený je s Romanovým chováním. Proto chce svůj další byznys domluvit přímo s Jankem. Nejedná se ale o solární energii, ale kokosový olej. Když se Roman dozví, že Tománek navázal spolupráci s Jankem, hrozně se dopálí. Má pocit, že mu Janek přetahuje klienty. Nicméně pravda je někde úplně jinde!

41. epizodu seriálu Slunečná sledujte ve čtvrtek ve 20.15 na Primě a nezapomeňte, že Slunečnou můžete sledovat také v exkluzivních předpremiérách on-line v iPrima Videopůjčovně – bez reklam a mnohem dříve než v televizi:


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 15. 4. 2024

Vaše kreativita je na vrcholu, Berani, tak toho využijte. Tento den je ideální pro malování nebo psaní. I když svůj talent považujete za hluboko pod úrovní amatérského, možná budete překvapeni tím, co jste schopni vytvořit. Ignorujte svého přísného vnitřního redaktora a pracujte pro čisté potěšení z tvorby. Výsledky vás potěší.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.