Životní styl

10. září 2020 06:00

Týna s Jankem jsou v seriálu Slunečná jako manželé po letech. Tvrdí to Julča

Tahle velká láska konečně klapla. Teď to ale mezi Jankem a Týnou vypadá, jak kdyby spolu žili léta a ze vztahu se vytratila veškerá vášeň. Alespoň to tak přijde Julii. Posuďte to sami v 41. epizodě seriálu Slunečná, kterou sledujte ve čtvrtek ve 20.15 na Primě!

Týna má radost z toho, že Janka začínají mít ve vsi Slunečná místní rádi. Velký podíl na tom má to, že Leošovi Kratinovi pronajal Janek pozemky zakoupené od Strnada. Protože mají všichni místní Leoše rádi, je Týně jasné, že tím Janek získává důležité plusové body.

Jediný, koho to hodně štve, je Lída Vacková. Ta je naštvaná nejen na Janka a Týnu, ale samozřejmě také na Leoše i svoji kamarádku Janu. Leoš, který měl pro Lídu kdysi slabost, už má ale pocit, že to Lída s nenávistí vůči Jankovi a Týně přehání. A také jí to otevřeně řekne, což Lídu hodně překvapí:

To ale Lídu nezastaví, je rozhodnuta statek Slunečná poškodit stůj co stůj. Janek s Týnou se ale nevzdají jen tak. I když mají práce až nad hlavu, konečně si užívají sami sebe navzájem. Jen Julie má pocit, že se z jejich vztahu poněkud vytrácí vášeň. Co myslíte?

Podívejte se na video ze seriálu Slunečná:

41. epizodu seriálu Slunečná sledujte ve čtvrtek ve 20.15 na Primě!


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 19. 4. 2024

Berani, dnes bude ve vzduchu vládnout lehkovážná, téměř bláznivá energie. Vesmír vás vybízí, abyste se vzdali železného sevření seznamu povinností a trochu se pobavili. Představte si všechen tlak, který na sebe vyvíjíte, jako kouli na noze, kterou je třeba uvolnit. Není důvod brát se neustále tak vážně.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.