Sylva má Vildu v seriálu Slunečná jenom na prachy. Přesvědčte se o tom v úterý

Ne, že by to nebylo jasné už dřív, ale tentokrát se Sylva projeví opravdu naplno. Vilda, o němž si myslí, že je bohatý Janek Linhart, jí totiž odmítne půjčit nemalou finanční částku. Což spustí kaskádu podivných událostí. Podívejte se na seriál Slunečná v úterý ve 20.15 na Primě!

Janek koupí loď kokosového oleje s tím, že ji dokáže prodat. To se ale mýlí, tenhle kšeft nebude mít vůbec jednoduchý! Julie informuje Týnu, že na tom statek není vůbec finančně dobře. Je to přesně voda na mlýn Sylvy, která chce statek prodat. Vydělat peníze totiž opravdu není snadné, i když Julča by pár tipů měla…

Mrkněte se na to ve videu:

Tak tohle asi fungovat nebude. Holky nicméně vymyslí, že by se dala využít voda ze studny v nově koupeném lese. Jako super nápad to zpočátku nevypadá, ale Běta přichází s perfektním nápadem – ledovým čajem z této studny, který je prostě vynikající!

Iniciativy v podnikání se hned chopí Sylva. Ta ale potřebuje investora, což by podle ní měl být samozřejmě Janek. Jenže Vildovi se do toho půjčit jí dva miliony moc nechce. A především je nemá. Navíc ho Janek varuje, že tohle není byznys století…

V domnění, že jí peníze půjčí, se Sylva vrhne do budování studny. Týna s tím, dokud peníze přímo nemají, nesouhlasí, ale Sylva si nedá říct. O to víc se pak na Vildu naštve, když jí peníze nepůjčí.

Sledujte video ze seriálu Slunečná:

Franta požádá Leoše, aby mu pomohl s genetickými testy. Pořád mu totiž vrtá hlavou, jestli je nebo není Štěpán jeho syn. Když viděl Leošovy testy, má pocit, že si je musí také udělat. A to netuší, že testy, které si dělal Leoš, byly se Štěpánem… Leoš ale v pomoci Frantovi vidí skvělou možnost, jak testy nafingovat…

Podívejte se na upoutávku 8. epizody Slunečné:

Lída řeší svatbu Štěpána s Týnou, plánuje ji do posledního detailu. Začíná to štvát jak Štěpána, tak Týnu. Přistihne totiž Lídu, jak svatbu plánuje, což se jí vůbec nelíbí. Týně je navíc moc dobře jasné, proč to Lída dělá – má zálusk na statek. Štěpánovi se svěří, že ji zásahy Lídy štvou, jenže to Štěpána akorát řádně naštve. A jeho naštvání skončí tím nejhorším, co může – spřáhne se se Sylvou, kterou zrovna naštval Vilda tím, že jí nepůjčil peníze. Společně se opijí a jako bývalí partneři skončí spolu v posteli!

Hana skončí v nemocnici. Vypadá to na kardiovaskulární příhodu. Roman mezitím na její místo usadí svoji milenku Kláru. Janek z toho není vůbec nadšený, nejenže mu Klára nepřijde schopná, ale hlavně je dcerou jejich obchodního partnera. Roman ale odmítá ze svého stanoviska ustoupit!

Jak to s Hanou dopadne? A provaří se nevěra Štěpána a Sylvy? Podívejte se na to v úterý ve 20.15 v další epizodě seriálu Slunečná.

Sdílejte článek
Štítky seriál slunečná online

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 16. 4. 2024

Pokud se dnes budete muset vypořádat se zklamáním, snažte se, aby vás to nezlomilo, Berani. Můžete obdržet dopis nebo telefonát, který vám přinese méně příznivé zprávy. Možná, že někdo, koho jste chtěli vidět, nebude moci přijít. Snažte se nenechat si tím zkazit náladu. Takové věci se stávají. Zaměstnejte se.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.