Sylva plánuje podrazit Týnu. Chce svoji půlku statku Slunečná prodat Romanovi

I když Sylva slíbila, že Týnu upřednostní před ostatními zájemci v záležitosti prodeje její poloviny statku. Jenže to vypadá, že Sylva své slovo (opět) nedodrží… Podívejte se na to už teď ve videu z další epizody seriálu Slunečná, kterou Prima vysílá v úterý ve 20.15.

Sylva si vyrazila na výlet do Prahy překvapit ve firmě Vildu. Ten sice v Solange není, potká se ale s Romanem, který má stále zájem Slunečnou koupit. I přes výslovný Jankův zákaz na ní chce postavit sluneční elektrárnu.

Protože má o pozemek eminentní zájem, Sylvě nabídne mnohem větší finanční obnos, než jaký jí může nabídnout Týna. A na to Sylva slyší. Týna by o jejích pražských aktivitách přitom ani nevěděla, kdyby jí náhodou nezavolala Běta a přímo při její pražské schůzce ji nevyrušila.

Podívejte se na to v sestřihu ze seriálu Slunečná:

Jak se bude na celou záležitost dívat Týna? A jak Janek, který Romanovi podnikání v oblasti Slunečné přímo zakázal?

Na to se podívejte v úterý ve 20.15 na Primě v další epizodě seriálu Slunečná, na kterou se můžete podívat již teď online v exkluzivní předpremiéře v iPrima Videopůjčovně:

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 12. 4. 2024

Berani, dnes můžete přemýšlet o politických nebo společenských záležitostech, konkrétně o zhoršení stavu planety. Možná se obáváte o svou budoucnost a budoucnost svých dětí. Možná se pokusíte toto téma nadhodit na nějakém společenském setkání. Někdo, koho tam potkáte, vás o této problematice určitě něco naučí. Pokud se potřebujete dále zapojit do zvyšování povědomí lidí o této problematice, udělejte to.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.