Sylva se zamiluje do Janka. Teda do Vildy! Podívejte se na seriál Slunečná v předpremiéře!

Že Sylva Popelková není zrovna vzorem ctnosti, to už jako diváci seriálu Slunečná určitě dávno víte. Ve čtvrteční epizodě ji osud trochu vytrestá a Sylva chce navždy zmizet ze statku. Když se dozví o tom, jak bohatá je firma Solange, napadne ji, zda by nebylo lepší na statku přece jen zůstat. Mrkněte se na to v předpremiéře!

Sylva má celého statku dostat a chce odjet i se svou dcerou Babu do Prahy. Babu ale statek opustit nechce, a tak společně se syny Toma uteče. Sylva si projde peklem, jakým by nechtěla projít žádná maminka. A i když přes velké drama vše dobře dopadne, Sylva chce ze Slunečné okamžitě vystřelit!

Róza ji ale upozorní na jednu velice zajímavou skutečnost – na obrat firmy Solange, kterou vlastní Janek Linhart. A jelikož se jako Janek Linhart na Slunečné ve skutečnosti prezentuje Vilda, vypadá to, že Jankův řidič bude mít na statku o zábavu postaráno.

Podívejte se na sestřih ze seriálu Slunečná:

Chcete vědět, kvůli čemu se pohádá Sylva s Tomem a jak bude probíhat hledání dětí v noci v lese? Podívejte se na to v předpremiéře seriálu Slunečná exkluzivně v iPrima Videopůjčovně. Nebo si počkejte na čtvrtek, kdy epizodu vysílá od 20.15 televize Prima.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 24. 4. 2024

Berani, některé vaše pracovní povinnosti jsou pro jednoho člověka příliš velké a mohly by vás dnes zatížit. Zdá se, že hromada práce se neustále zvětšuje, ať děláte, co děláte. Pokud můžete, delegujte své úkoly. Nejméně naléhavé úkoly odložte stranou a na zbytku postupně zapracujte. Váš zaměstnavatel od vás může, ale nemusí očekávat příliš mnoho, ale vy máte právo udržet si zdravý rozum bez ohledu na cokoli.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.