Sylva v Praze zaskočí Janka i Vildu. Čím? To byste neuhádli. Sledujte seriál Slunečná v předpremiéře

Prohození rolí kvůli sázce začne Janka Linharta poměrně hodně pálit. Proč? Bude za to moc Sylva, která mu udělá ze života hru na schovávanou a dost velké peklo… Podívejte se na to už teď v předpremiéře čtvrteční epizody seriálu Slunečná.

Když se Sylva dozvěděla, kolik Janek Linhart vydělává peněz, na Vildu se v domnění, že je ve skutečnosti Janek, nalepila jako pijavice. Dokud vše zůstalo na statku ve Slunečné, Janka ani Vildu to netrápí. Jenže to se teď mění!

Sylva si totiž za Vildou, tedy Jankem dojela až do jeho pražské kanceláře. Se sebevědomím sobě vlastním si to nakráčí rovnou za Jankem. Hana, který se snaží zasáhnout, málem celou záměnu prozradí. A co hůř, v ohrožení je i byznys celé firmy Solange.

Podívejte se na sestřih ze seriálu Slunečná:

Mrkněte se už teď v exkluzivní předpremiéře v iPrima Videopůjčovně na další epizodu seriálu Slunečná, kterou Prima vysílá v úterý ve 20.15.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 23. 4. 2024

Dnes je v pořádku plakat, Berani. Uvolnění je rozhodující pro přijetí. Pokud nemáte pocit strachu a omezení, může pro vás být těžké prožívat radost a expanzi. Spojte dobré se špatným a nechte tyto dvě síly, aby se ve vaší bytosti harmonicky usadily. Proveďte přípravy, které vám umožní vzlétnout do velkých výšin. Ujistěte se, že jste připraveni přijmout výzvy, které s růstem přicházejí.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.