Tak tohle je podraz. Ála se v seriálu Slunečná začne míchat Týně do byznysu

Na statku Slunečná vyrábí Týna z kozího mléka ty nejlepší kozí sýry. Ála Konvičková je od Týny odebírá. Nyní ale sýry k prodeji nejsou a Ála se rozhodne řešit situaci po svém. Týnu prostě podrazí. Podívejte se na to už teď v předpremiéře seriálu Slunečná!

Ála Konvičková má ve Slunečné pojízdnou prodejnu. Kromě toho má ale byznys i v Praze, kam vozí kozí sýry ze Slunečné. Týna a všichni ze statku si na jejich kvalitě zakládají. Kvůli kampani na očkování koz mají nyní na statku větší odběr sýrů. Jenže další sýry potřebuje také Ála.

Napadne ji, že by mohla dodat Týně kozí mléko z jiné farmy a Týna, že by pak mohla sýry vyrobit. To ale samozřejmě Týna odmítne a Ála se rozhodne všechny ze statku podrazit.

Podívejte se na to v sestřihu ze seriálu Slunečná:

Jak to dopadne, podaří se podraz, nebo to na Álu všechno praskne? Podívejte se na to už teď v předpremiéře seriálu Slunečná v iPrima Videopůjčovně. Nebo si počkejte na úterní večer, kdy epizodu vysílá televize Prima.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 15. 4. 2024

Vaše kreativita je na vrcholu, Berani, tak toho využijte. Tento den je ideální pro malování nebo psaní. I když svůj talent považujete za hluboko pod úrovní amatérského, možná budete překvapeni tím, co jste schopni vytvořit. Ignorujte svého přísného vnitřního redaktora a pracujte pro čisté potěšení z tvorby. Výsledky vás potěší.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.