V seriálu Slunečná jde hlavně o prodej statku. Proč se kvůli tomu sestry Týna a Sylva pohádají?

Statek na Slunečné je kouzelné romantické místo. Jenže ne každý na to nahlíží stejně. Nyní, když zesnul jeho majitel, bude na sestrách Popelkových, aby budoucnost statku vyřešily. Jak? Na to se podívejte už v sobotu 11. ledna v exkluzivní předpremiéře nového seriálu Slunečná.

Statek na Slunečné vlastnil a obhospodářovával Martin Popelka. Nyní, po jeho předčasném skonu, je třeba vyřešit budoucnost statku. Ten se v průběhu let stal domovem nejen pro Martina Popelku, jeho dceru Týnu a hospodyni Bětu, ale i pro svéráznou skupinku mírných vyděděnců společnosti – bývalou prostitutku Rózu, bývalého profesora, který propadl alkoholu, delikventa se zkušenostmi z vězení Tonyho nebo Toma, který je zatížen exekucí a vychovává sám dva své syny.

Týna chce statek i nadále udržet, však na sebe vydělává díky výrobě kozích sýrů, místnímu hostinci a ubytování. Její sestra Sylva, která žije v Praze a pracuje jako realitní makléřka, to ale vidí všechno jinak – statek chce prodat. To ale Týna nikdy nepřipustí. Jenže bude mít vůbec možnost? Polovina statku bude totiž v dědickém řízení náležet její sestře…

Podívejte se na video ze seriálu Slunečná:

Seriál Slunečná sledujte poprvé v exkluzivní předpremiéře v sobotu 11. ledna ve 20.15 na Primě!

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 25. 5. 2024

Berani, v posledních týdnech jste možná pracovali na projektech, které vám přinášely dobrý pocit, zejména na projektech, které se týkaly dosažení větší nezávislosti v kariéře. Během tohoto procesu jste si pravděpodobně osvojili některé nové dovednosti a nyní se cítíte dostatečně sebevědomí na to, abyste je mohli využít. Dnešní poslední výbuch odhodlání a vnitřní síly by mohl celý proces završit a dosáhnout vytoužených cílů.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.