Životní styl

13. dubna 2020 23:03

V seriálu Slunečná je to jasné. Za zpackanou svatbu může poměr Týny s Jankem

Lída se snaží zjistit, proč se Týna neprovdala za Štěpánka. A zdá, že důvod našla – Štěpánovi byla Týna totiž podle Lídy nevěrná s Jankem ještě před svatbou. Jak se k tomu Týna postaví? Podívejte se na to v seriálu Slunečná v úterý ve 20.15 na Primě.

Sylva nabídne Týně, aby od ní odkoupila její půlku statku. Odůvodňuje to svým černým svědomím kvůli nevěře se Štěpánem. Týně se tomu nechce moc věřit, nicméně když jí Sylva nabídne dva měsíce na to, aby sehnala peníze, sestry si „plácnou“. Statek ale svírá špatná finanční situace, a to vůbec ne ve vztahu k vyplacení Sylvy, ale zaplacení běžných faktur.

Podívejte se na televizní upoutávku:

Vilda prosí Janka, aby už Sylvě mohl konečně říct pravdu. Janek ale stále vyčkává, on sám totiž Týně pravdu zatím říct nechce. Jenže jak dlouho dokáže tuto situaci udržet?

U Vacků je dusno. Jednak kvůli zrušené svatbě, tentokrát ale naštvanost přichází ze strany Štěpána. Toho štve, že se matkou nechal donutil k tomu, aby se Týně přiznal k nevěrám se Sylvou a dalšími dívkami.

Mrkněte se, jak Štěpán na matku vyjede:

Lída se ale jen tak nevzdá a je odhodlaná na důvod toho, proč si Týna Štěpána nevzala, přijít. Proč by si ale Týna nechtěla Štěpána brát? Se svou troškou do mlýna přispěje Petra Slaninová, která Týnu přistihla v sýrárně s Jankem. Že by to byla nevěra? Lída se této myšlenky chytne jako stopařský pes.

Svár mezi Johen a Jankem

Ve firmě Solange se objeví kontroverzní podnikatel Biskup, který se tváří, že má schůzku s Johnem. Ten je ale v nedohlednu. Když se objeví Janek, chce se Biskup sejít alespoň s ním. Jenže Janek nechce s Biskupem nic mít a nechce ani, aby s tímto mafiánem měla co do činění celá firma Solange. Když se ale dozví John, že Janek s Biskupem neposeděl, pořádně se naštve a s Jankem se pohádá. Hana tyto jejich šarvátky vidí nerada a Johnovi promluví patřičně do duše:

Na otce se synem ale čeká daleko větší zkouška, stejně jako na Biskupa. Někdo totiž záměrně schůzku s Biskupem dohodl na dřívější čas, než bylo původně domluveno. Kdo by to mohl být a jaké byly jeho motivace?

Denisa načape u Janka Sylvu. A bude to pořádná scéna, protože si samozřejmě bude myslet, že ji Janek se Sylvou podvádí. Spletitý příběh si nebude chtít nechat vysvětlit.

Sledujte to ve videu:

Jak tahle scéna dopadne? Praskne to, že Janek je Janek a Vilda Vilda? Na to se podívejte v úterý ve 20.15 na Primě v další epizodě seriálu Slunečná.


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 16. 4. 2024

Pokud se dnes budete muset vypořádat se zklamáním, snažte se, aby vás to nezlomilo, Berani. Můžete obdržet dopis nebo telefonát, který vám přinese méně příznivé zprávy. Možná, že někdo, koho jste chtěli vidět, nebude moci přijít. Snažte se nenechat si tím zkazit náladu. Takové věci se stávají. Zaměstnejte se.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.