Velké překvapení pro Janka. A ještě větší pro Týnu. Predrag chce stavět ve vsi Slunečná!

Ačkoliv se Týně vůbec nelíbí, že Janek s Predragem obchoduje, Janek má pocit, že tenhle kšeft mu za to stojí. Jenže netuší, jaké má Predrag plány. Na to se podívejte v úterý ve 20.15 na Primě v další epizodě serilu Slunečná.

Predrag je z obchodování s Jankem nadšený. Velmi nadšený byl i z toho, že Janek jejich poslední setkání uspořádal ve Slunečné. Prostě radost obchodovat.

Pro Janka to ale moc radost nebude. Predrag má v plánu vystavět depo pro kamiony. Janek mu vybral hned několik vhodných pozemků. Jenže Predrag to vidí jinak. Za tučnou provizi chce, aby Janek našel pozemky pro depo, pokud možno ve Slunečné. Janek jako správný byznysman vycítí šanci. Ale jak se na tohle bude tvářit Týna?

Sledujte ukázku ze seriálu Slunečná:

36. epizodu seriálu Slunečná sledujte v úterý ve 20.15 na Primě! Mezi Týnou a Jankem vznikne kvůli Predragovi velké napětí.


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 24. 5. 2024

Berani, dnes očekávejte ve svém domě hodně aktivit. Mohla by se tam sejít skupina, možná velká, kterou hostíte vy nebo někdo z rodiny, a vyvolat podnětné rozhovory. Mohli byste se nechat strhnout energií, díky níž se dostanete do kontaktu s novým vědomím svých pocitů. Dnes večer očekávejte živé sny o cestování, cizích místech nebo létání.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.