Exkluzivní ukázka ze seriálu Slunečná: Rande Julie a veterináře? Katastrofa od začátku

Julie je sice v očekávání miminka, muž nicméně na obzoru žádný není. Její nejlepší kamarádka Týna se proto rozhodne zasáhnout. Bohužel to ale nedopadne moc dobře. Podívejte se na to již nyní v úterý ve 20.15 na Primě v další epizodě seriálu Slunečná.

Snahy o to sehnat nějakého kloudného muže už Julie dávno vzdala. Tentokrát se o její štěstí pokusí zasloužit Týna. Je totiž přesvědčena o tom, že se Julie líbí místnímu veterináři Martinovi. Když se mu nyní cítí zavázána za to, že jí pomohl zabřeznout její milovanou kravku Doubravku, zrodí se v Týnině hlavě plán. Co takhle, kdyby Martin vyrazil s Julií na rande?

Podívejte se na video, jak to Týna vymyslela:

Julie i Martin budou z Týniny aktivity oba poměrně překvapení, Týna to ale ve skutečnosti odhadla dobře – ti dva se sobě vzájemně evidentně líbí, jen potřebovali popostrčit. Julie nicméně začne řešit zásadnější problém. Nemá, co na sebe. Pomocnou ruku jí podá Běta, která Julii nezištně nabídne šaty po mamince, sice sexy červené, nicméně ze 70. let, tedy na vlně opravdového retra.

Julii nakonec vypomůže Týna, když už to celé zařídila a Julča na rande nakonec opravdu vyrazí. Rande to ale nebude z nejpovedenějších. Proč? Veterinář Martin se bude celou schůzku chovat dost zvláštně a svůj výstup korunuje útěkem z toalety… Chudák Julie.

Podívejte se na sestřih z 36. epizody seriálu Slunečná:

Proč Martin utekl? Opravdu je to kvůli tomu, že se mu Julie nelíbí? Na to se podívejte v 36. epizodě seriálu Slunečná, kterou sledujte již toto úterý od 20.15 na Primě!


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 13. 4. 2024

Knihy, které jste možná dostali darem, vás dnes mohou přimět k hlubokému zamyšlení nad duchovními nebo filozofickými otázkami, Berani. Vaše mysl je rychlejší než obvykle, takže pravděpodobně dokážete pochopit některé poměrně složité myšlenky. Vaše praktická stránka by mohla vyvolat pochybnosti o použitelnosti toho, co se učíte, ale nedělejte si s tím starosti. Nakonec by vám to mělo být jasné.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.