Snář

15. října 2023 10:07

Michaela Maršálová

Ucho ve snu

Jaký význam nesou uši ve snu a co si o nich myslel psychoanalytik Sigmund Freud? A co znamená, když se vám zdá o ušním mazu? Přečtěte si výklad snů.

Jestli ve snu vidíte jen jedno ucho, někdo vás bedlivě poslouchá či přímo odposlouchává. Může to být zvědavá sousedka i lstivý kolega. Pokud ve snu máte velké uši, potěší vás přátelé, zvláště ženy. Ucho může též symbolizovat ženský pohlavní orgán.

Ušní maz

Pokud si ve snu čistíte uši, budete oprávněně nedůvěřiví. Jiným výkladem je touha po pohlavním styku. I psychoanalytik Sigmund Freud, který se zabýval výkladem snů, tvrdil, že lidské tekutiny ve snech se dají zaměnit s jinými, například v tomto případě se semenem.

Snář

Snář - výklad snů online

Napište jedním slovem, o čem se vám zdálo

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 18. 4. 2024

Zadal vám někdo úkol a pak odešel, aniž by vám dal pokyny? Není divu, že se cítíte zmatení a frustrovaní. Pokud neexistuje žádný návod a pokud nikdo jiný neví, o co jde, nemějte výčitky svědomí a nechte to být, dokud nedostanete řádné poučení. Je rozumnější počkat, než to udělat špatně a muset to dělat znovu. Raději bezpečně, než abyste litovali.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.