Snář

15. října 2023 10:07

Michaela Maršálová

Alkohol ve snu

Zažíváte ve snu párty plnou alkoholických nápojů? Co znamená, když se vám zdá o alkoholu? Viděli jste ve snu opilce nebo jste sami pili alkohol? Přečtěte si výklad snů.

Alkohol ve snu předpovídá neúspěšné konání. Pokud ve snu pijete alkohol, stane se něco negativního, zásadního, co ovlivní chod vašeho života.

Pokud se vám zdá o alkoholu, také to může znamenat, že moc pijete. Též se to ale dá vykládat tak, že se potřebujete zrelaxovat.

Při výkladu snů nezapomínejte na to, že záleží, v jaké životní fázi se nacházíte, co opřádá vaši mysl a co jste dělali v den snu, který se snažíte vyložit. Alkohol ve snu také bývá varováním před nevěrou, která na vás číhá.

Nejčtenější ve snářích
had zuby
svatba smrt
pavouk nevěra
pes porod
kočka těhotenství
peníze kniha
voda autonehoda
myš medvěd
Snář

Snář - výklad snů online

Napište jedním slovem, o čem se vám zdálo

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 12. 4. 2024

Berani, dnes můžete přemýšlet o politických nebo společenských záležitostech, konkrétně o zhoršení stavu planety. Možná se obáváte o svou budoucnost a budoucnost svých dětí. Možná se pokusíte toto téma nadhodit na nějakém společenském setkání. Někdo, koho tam potkáte, vás o této problematice určitě něco naučí. Pokud se potřebujete dále zapojit do zvyšování povědomí lidí o této problematice, udělejte to.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.