Snář

15. října 2023 10:07

Michaela Maršálová

Nevěra ve snu

Sny o nevěře nebývají nic příjemného, a to ani když se vám zdá, že ji pácháte vy. Svědomí je svědomí… Co znamená, když se vám zdá o nevěře partnera, partnerky, manžela či manželky? Přečtěte si výklad snů.

Sny vždy byly součástí našeho života. Jejich výklad nás vždy zajímal, interpretace se však liší. Podle některých sny předpovídají budoucnost, jiní věří, že ve snech se ukazují naše skrytá a nevyslovená přání.

Asi vás moc nepřekvapí, že výklad snů o partnerské nevěře není moc nápaditý. Pokud se vám zdá o nevěře partnera, partnerky, manžela či manželky, znamená to, že dané osobě nevěříte. Buď se bojíte toho stejného, co vidíte ve snu, tedy že vás podvede, nebo máte strach, že vás váš milovaný přítel či žena rovnou opustí.

Jestli se vám naopak zdá, že nevěrní jste vy, znamená to, že potlačujete nějaké své potřeby. Nejčastěji se jedná o nedostatek sexu.

Nejčtenější ve snářích
had zuby
svatba smrt
pavouk nevěra
pes porod
kočka těhotenství
peníze kniha
voda autonehoda
myš medvěd
Snář

Snář - výklad snů online

Napište jedním slovem, o čem se vám zdálo

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 23. 4. 2024

Dnes je v pořádku plakat, Berani. Uvolnění je rozhodující pro přijetí. Pokud nemáte pocit strachu a omezení, může pro vás být těžké prožívat radost a expanzi. Spojte dobré se špatným a nechte tyto dvě síly, aby se ve vaší bytosti harmonicky usadily. Proveďte přípravy, které vám umožní vzlétnout do velkých výšin. Ujistěte se, že jste připraveni přijmout výzvy, které s růstem přicházejí.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.