Snář

15. října 2023 10:07

Michaela Maršálová

Líbání ve snu

Existuje krásnější sen než ten o líbání? Co znamená, když se ve snu líbáte? Co symbolizuje snový francouzský polibek? Přečtěte si výklad snů.

Je jen málo snů, které jsou příjemnější než ty o líbání. Pokud se vám tedy zdá o tom, že dáváte pusu někomu, komu chcete.

I zde platí, že při výkladu snů musíte přihlížet k tomu, co se děje ve vašem skutečném životě. Pokud sníte o tom, že dostanete polibek od muže, kterého tajně milujete, je jasné, že sen jen projektuje vaše vnitřní touhy a přání.

Jestli se vám zdá o francouzském polibku, ve vašem životě nechybí vášeň. Pokud se vám zdá o puse s partnerem, našli jste spřízněnou duši.

Nejčtenější ve snářích
had zuby
svatba smrt
pavouk nevěra
pes porod
kočka těhotenství
peníze kniha
voda autonehoda
myš medvěd
Snář

Snář - výklad snů online

Napište jedním slovem, o čem se vám zdálo

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 23. 4. 2024

Dnes je v pořádku plakat, Berani. Uvolnění je rozhodující pro přijetí. Pokud nemáte pocit strachu a omezení, může pro vás být těžké prožívat radost a expanzi. Spojte dobré se špatným a nechte tyto dvě síly, aby se ve vaší bytosti harmonicky usadily. Proveďte přípravy, které vám umožní vzlétnout do velkých výšin. Ujistěte se, že jste připraveni přijmout výzvy, které s růstem přicházejí.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.