Snář

15. října 2023 10:07

Michaela Maršálová

Autonehoda ve snu

Zažít autonehodu je děsivá zkušenost. A zkusit si ji ve snu připraví snícímu krušné okamžiky. Co znamená, když se vám zdá o autonehodě? Přečtěte si výklad snů.

Musíte čelit následkům svých činů. Pravděpodobně jste riskovali a teď si za své chování vybíráte daň. To je jeden výklad snu o bouračce. Další výklad tvrdí, že vidění autonehody ve snu vás varuje před onemocněním. Pokud se necítíte úplně fit nebo vás bolí něco konkrétního, vydejte se k lékaři.

Podle psychoanalytika a vykladače snů Sigmunda Freuda obsah snu pramení z prožitku, tedy je reprodukován. Souvislost musí být občas bedlivě hledána. Stává se, že sníme o tom, co v bdělém stavu nepovažujeme za pozornosti hodné.

Často sníme o tom, co přes den přecházíme/neřešíme. Symboly ve snu navíc můžou představovat pravý opak – záleží na kontextu.

Nejčtenější ve snářích
had zuby
svatba smrt
pavouk nevěra
pes porod
kočka těhotenství
peníze kniha
voda autonehoda
myš medvěd
Snář

Snář - výklad snů online

Napište jedním slovem, o čem se vám zdálo

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 23. 4. 2024

Dnes je v pořádku plakat, Berani. Uvolnění je rozhodující pro přijetí. Pokud nemáte pocit strachu a omezení, může pro vás být těžké prožívat radost a expanzi. Spojte dobré se špatným a nechte tyto dvě síly, aby se ve vaší bytosti harmonicky usadily. Proveďte přípravy, které vám umožní vzlétnout do velkých výšin. Ujistěte se, že jste připraveni přijmout výzvy, které s růstem přicházejí.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.