Snář

15. října 2023 10:07

Michaela Maršálová

Peníze ve snu

Co znamená, když se vám zdá o penězích? Počítali jste ve snu bankovky nebo mince nebo jste viděli peněženku? Někdo vám peníze ukradl, nebo jste je naopak našli? Přečtěte si podrobný výklad snů o penězích.

Zdálo se vám o plných kapsách peněz? Pak se jistě vzbudíte s úsměvem na rtech a pocitem, že vás čekají příznivé časy, nebo že byste dokonce měli vsadit loterii. Dejte si ale pozor. Sny o penězích ne vždy značí pozitivní budoucnost. Někdy též takové sny nesou špatná znamení.

Jak s penězi ve snu nakládáte, vypovídá o vašich úmyslech. Obecně jsou peníze ve snu symbolem moci. Když jich máte hodně, cítíte, že máte nad ostatními navrch. Pokud jich naopak máte málo, znamená to, že ve skutečném životě něco nemáte pod kontrolou a pociťujete osobní selhání.

Bankovky

Jestli si myslíte, že pokud ve snu uvidíte bankovky, třeba i hodně, znamená to úspěch, jste bohužel vedle. Bankovky ve snu naopak značí ztrátu v reálném životě.

Nejčtenější ve snářích
had zuby
svatba smrt
pavouk nevěra
pes porod
kočka těhotenství
peníze kniha
voda autonehoda
myš medvěd

Mince

Věřte své intuici. Možná máte v blízkosti člověka, kterého má okolí rádo, ale vy máte tušení, že to není dobrý člověk. A máte pravdu. Drobné mince ve snu značí málo peněz ve skutečném životě.

Peněženka

S peněženkou ve snu to funguje přesně naopak. Jestli je ve snu prázdná, v reálném životě se vám bude dařit. Je-li ve snu plná, naopak vás v životě čeká finanční ztráta.

Dostat, najít, nalézt, vyhrát peníze v loterii

Pokud ve snu dostanete, najdete nebo vyhrajete peníze, jedná se o šťastnou náhodu, která se vám stane i ve skutečném životě. Do cesty vám přijde něco, co vám zlepší náladu i život, a to bez vašeho přičinění.

Být okraden, ukradené peníze

Pokud vás někdo ve snu okrade o peníze, znamená to, že ve skutečném životě na vás někdo parazituje. Někdo zneužívá vaší ochoty či prostředků. Mějte oči otevřené a nenechte se zneužívat (finančně ani nemateriálně).

Počítat, sbírat peníze

Počítáte ve snu peníze nebo je sbíráte po zemi? Čeká vás zisk.

Vidět peníze

Vidíte ve snu peníze? Budete v pokušení. Také můžete mít náhlé výdaje.

Krást peníze

Kradli jste ve snu peníze? Dostanete příležitost, které se chopíte. Vaše činy ale poškodí někoho jiného. Dávejte si pozor na to, co děláte, protože poškozený člověk si to nemusí nechat líbit a vaše chování se vám může vrátit jako bumerang.

Půjčit peníze

Ať už ve snu půjčíte jiným, či si půjčíte naopak vy, značí to problémy ve skutečném životě.

Snář

Snář - výklad snů online

Napište jedním slovem, o čem se vám zdálo

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 15. 4. 2024

Vaše kreativita je na vrcholu, Berani, tak toho využijte. Tento den je ideální pro malování nebo psaní. I když svůj talent považujete za hluboko pod úrovní amatérského, možná budete překvapeni tím, co jste schopni vytvořit. Ignorujte svého přísného vnitřního redaktora a pracujte pro čisté potěšení z tvorby. Výsledky vás potěší.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.