Do první bitky proti Slovákům nasazuje Prima Morávkovou, Vydru a Šmoldase

Sobotní večer ožije zbrusu novou zábavnou show Souboj národů. Startuje na Primě ve 20.15. Češi a Slováci stanou proti sobě ve studiu. Kapitány a moderátory pořadu je sehraná dvojice Martin Dejdar a jeho slovenský kolega Michal Hudák. Jak obstojí v prvním testu inteligence naši?

Držet palce můžete hercům Daně Morávkové a Václavu Vydrovi, k nimž se přidá psycholog a publicista Ivo Šmoldas.

Slovenskou stranu pak reprezentují herečka Anna Šišková, bývalá Miss Československa Ivana Christová a moderátor Matej „Sajfa“ Cifra. Vše o show Souboj národu najdete ZDE

Společně se známými osobnostmi si své znalosti mohou otestovat i televizní diváci, a to díky SMSkové soutěži, se kterou je hned v úvodu oba moderátoři seznámí.

Toto je "mužstvo" Slovenska

Slovensko reprezentují herečka Anna Šišková, moderátor Matej „Sajfa“ Cifra a bývalá Miss Československa Ivana Christová

Dana Morávková se vrací na Primu ve velkém - souboji

Jednou ze soutěžících je oblíbená herečka Dana Morávková, která se tak po čase vrací na obrazovky Primy. Čtěte dále. V rozhovoru sympatická herečka prozradí určitou slabost k jednomu slovenskému herci:-) Který to je?

Jaký je váš vztah ke Slovensku?

Je velmi kladný. Na Slovensko i ráda jezdím. A co úplně miluji, jsou divadelní zájezdy – slovenská představení tedy pravidelně sklízí potlesky vestoje, stejně tak jako česká divadla na Slovensku.

Souboj národů je o měření sil mezi Čechy a Slováky. V čem jsou podle Vás silnější Češi a v čem naopak Slováci?

Já bych to takhle neporovnávala. Jako národy jsme si podobní a stále k sobě máme blízko. Možná snad mají Češi větší štěstí v hokeji :-)

Je rozdíl mezi českými a slovenskými muži?

To neumím posoudit. Já jsem nikdy s žádným Slovákem nebyla. Můžu tedy porovnávat pouze mezi kolegy. A tam rozhodně nemůžu říct nic špatného. Takový Maroš Kramár je jako herecký partner úplně skvělý!

Co možná ještě nevíte o primácké hvězdě Velmi křehkých vztahů?

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 28. 9. 2023

Experimenty kombinující kreativitu a technologie mohou vést k možnostem zvýšení vašich příjmů. Jste vnímaví k novým nápadům a ochotní vynaložit úsilí, abyste je využili ve svůj prospěch. Pravděpodobně objevíte nové talenty, o kterých jste nevěděli, že je máte. Tento den je vhodný k tomu, abyste se přihlásili do kurzu, navštívili přednášku nebo vyhledali doučování.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.