Ex Brandon z Beverly Hills posílá divákům LOVE vzkaz v češtině!

Jason Priestley - Soukromé očko - česká zdravice Prima LOVE

Jasona Priestleyho všichni známe jako správného Brandona z Beverly Hills 90210. Jenže americký herec se za dvacet let posunul do úplně jiných rolí. Každý pátek ho můžete sledovat na LOVE ve 20.15 v seriálu Soukromé očko. Jason má pro diváky Primy LOVE vzkaz – a kvůli tomu se naučil česky.

Jasona Priestleyho si všichni pamatujeme jako hezounka Brandona Walshe ze slavného seriálu Beverly Hills 90210, který stále zůstává jeho nejslavnější rolí. Víte ale, jak herec vypadá dnes? A co vůbec dělá?

Bývalý představitel Brandona si ani před blížící se padesátkou rozhodně nestěžuje. Je šťastně ženatý, má dvě děti a s vousy je snad ještě přitažlivější než v dobách slavného seriálu.

Speciální zdravice pro diváky Prima LOVE

Je stále věrný televiznímu rybníčku a pořád se objevuje hlavně v seriálech. Momentálně ho pak můžete vídat v novém kriminálním seriálu Soukromé očko, který premiérově vysílá Prima LOVE. Své tuzemské diváky má dokonce tak rád, že se kvůli nim naučil česky a natočil pro ně speciální zdravici.

Soukromé očko

Bývalý profesionální hokejista Matt Shade (Jason Priestley) od základů změní svůj život, když se rozhodne přidat k divoké soukromé detektivní vyšetřovatelce Angie Everett (Cindy Sampson). Shade a Angie jsou dohromady nečekaně schopným detektivním párem.

5 věcí, které o seriálu Soukromé očko nevíte

Co uvidíte na Prima LOVE tento pátek ve 20.15 v Soukromém očku? Známý spisovatel se stal obětí žhářství. Matt má hned několik stop, po kterých se vydat…

Sdílejte článek
Štítky Prima Love