Shade je muž, který začíná nový život, tvrdí o své postavě představitel Soukromého očka

Na Prima LOVE můžete každý pátek sledovat nové krimi z kanadského Toronta Soukromé očko. Jason Priestley je hlavní hrdina seriálu, muž, který opouští svět hokeje.

Co uvidíte v novém seriálu Soukromé očko na Prima LOVE tento pátek ve 20.15? Shade bude řěšit další zapeklitý případ, který mu jako soukromému očku přistane na jeho stole. Někdy je to však o něco nebezpečnější, než se na první dobrou dá očekávat. Shade se s kolegyní bude pohybovat na drsné hip-hopové scéně.

V tomhle prostředí plném sebestředných a nevěrohodných svědků se Angie a Matt pokoušejí ochránit chlapce, který se stal svědkem přestřelky…

Matt Shade začíná nový život

Jakou šanci má muž, který dosud hrál vrcholově hokej, aby se uchytil v normálním životě, kde hokej už nehraje hlavní roli?Odpověď je snadná: těžko. Zvlášt ve chvíli, kdy jste na život sám, jste rozvedený, máte problémy s exmanželkou a momentálně vás vaše pubertální dcera tak trochu nenávidí.

"Matt se zkrátka snaží uchytit v novém životě, který se už netočí pouze okolo hokeje. Matt Shade uměl perfektně přečíst svoje protihráče, což mu samozřejmě v nové práci soukromého očka pomáhá. Je to ale také o tom, že hledá druhou šanci v životě,"vysvětluje úděl své seriálové postavy bývalá hvězda Beverly Hills 90210.

Představitel Matta má pro české fanoušky i pozdrav!

Cindy Sampson zase svou postavu kolegyně Matta popisuje jako velice cynickou, ale rozhodně ne zahořklou. Sarkasmus a cynismus je prý oběma hercům společný. A jejich chemie je vidět i v seriálu.

Nenechte si ujít seriál Soukromé očko na Prima LOVE ve 20.15!

Sdílejte článek
Štítky Prima Love

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 13. 4. 2024

Knihy, které jste možná dostali darem, vás dnes mohou přimět k hlubokému zamyšlení nad duchovními nebo filozofickými otázkami, Berani. Vaše mysl je rychlejší než obvykle, takže pravděpodobně dokážete pochopit některé poměrně složité myšlenky. Vaše praktická stránka by mohla vyvolat pochybnosti o použitelnosti toho, co se učíte, ale nedělejte si s tím starosti. Nakonec by vám to mělo být jasné.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.