Prostřeno! plné překvapení. Soutěžící odhalí šílené bydlení i sexuální fantazie

Prostřeno! XXVII (61) - upoutávka

Prostřeno! bude i v tomto týdnu stát za to. Tentokrát se u stolu, v kuchyních i při zábavě o vítězné vavříny utkají tři ženy a dva muži. V Královéhradeckém kraji se dohromady dala další parta odvážných, kteří se rozhodli, že světu předvedou, jak to zvládají v kuchyni.

Bojovat budou nejen s taktikou a trémou, ale také s úkolem týdne, kterým je vložení pokrmu na špejli do menu tak, aby nikdo nepoznal, že tam nemá co dělat. Budou se u stolu objevovat pletichy, nebo tentokrát půjde čistě jen o vaření? Komu se dařit bude, komu nikoliv a kdo to nakonec celé vyhraje? To vám napoví již pondělí.

Prostřeno! tohoto týdne bude plné výzev i překvapení. Sledujte ho každý všední den v 17:50 nebo po odvysílání na prima+ a dozvíte se více. Soutěžící budou i v tomto týdnu bojovat o hlavní výhru 60 tisíc korun a také o diváckou přízeň, která jim může přinést 10 tisíc. Ze stejné částky se bude moct těšit i jeden z diváků, pokud bude štěstěna na jeho straně. Sledujte Prostřeno! od pondělí do pátku a hlasujte!

Pondělí: Momentálně nezaměstnaná Drahoslava (42) se na svůj den těší

Drahoslavě všichni říkají Darča a pozve je do neuklizeného bytu, který soutěžící budou hodně řešit. Stejně tak hostitelčin rodinný život, o němž se ale s ostatními nebude chtít moc bavit. Darča sází na domácí kuchyni, na papíře menu vypadá lákavě, ovšem ne všechno se hostitelce povede. Jako předkrm slibuje pomazánku z uzeného lososa s opečeným toustem, losos však nebude uzený. Polévka bude hovězí s domácími nudlemi, jako hlavní chod připraví kachnu na pomerančích a medu s chlupatými knedlíky a na konec domácí tiramisu. Na úkol týdne hostitelce čas nezbyde vůbec a úplně ho zazdí. Bude doufat, že tím, že je první, jí to projde. Do pořadu se přihlásila sama, a kdyby vyhrála, investovala by do vybavení bytu. Sledujte už v pondělí, kolík jí ostatní dají bodů.

Úterý: Maminka na rodičovské dovolené Helena (37) pracovala jako pečovatelka

Byla vdaná a rozvedla se – žili odděleně tři roky a nyní jsou zase spolu. Mají tři děti – syn 11 let, dcera 13 let a nejmladší dcera 1,5 roku. Do pořadu Helenu přihlásila její neteř, protože podle ní dobře vaří. Helena je opak Darči – žije v hezkém a útulném prostředí a nemá problém mluvit o soukromí. Helena sází na svoje originální recepty, když připraví salátek s kozím sýrem, pečenou švestkou a datlí ve slanině, krémovou česnečku, masové kostky na podzimní zelenině, brambory s česnekem a parmazánem a jablečný koláč. Menu zní lákavě už na papíře a stejně bude vypadat i na talíři. Budou hosté umět ocenit její vaření, nebo se budou řešit taktiky?

Středa: Řidič Petr (60) se považuje za veselou povahu

Bude tomu tak i v jeho soutěžní den? Je dvakrát rozvedený – z prvního manželství má dvě děti a z druhého jedno. Nyní žije sám a nemá partnerku. Do pořadu Petra přihlásil jeho kamarád, a pokud by vyhrál, polovinu peněz by dal právě jemu, zbytek by použil na dům a věnoval dětem. Petr v menu slibuje bramborové placky se sýrem a žloutkem, hovězí polévku s domácími nudlemi, hovězí roštěnou s rýží a nepečený dort. Má v plánu se blýsknout českou kuchyní, jenomže se mu nebude dařit – na hlavní chod se bude dlouho čekat a Petr ho ještě k tomu připálí a omáčka bude mít hořký ocásek, což se samozřejmě bude řešit u stolu. Zábavu udělá překvapivě holčičí.

Čtvrtek: Popelář Jonathan (23) se v životě zatím hledá, je bezdětný a nezadaný

Sám o sobě tvrdí, že je výbušné povahy, ale jen pokud ho někdo vytočí nebo urazí. Myslí si o sobě také, že je sympatický a společenský. Svérázný popelář provokuje celý týden a je nejvýraznější postavou v královéhradecké partičce. Pro ostřejší slovo nejde daleko a ostatní dráždí svým okázalým životním stylem a peprným slovníkem. V ložnici soutěžící objeví sbírku hanbatých figurek. Poloviční Ital Jonathan pochopitelně sází na italskou kuchyni a pro své hosty připraví krevetu obalovanou v cuketě, rajčatovou polévku, těstoviny se smetanou a krevetami a panna cottu. Očekávání budou mít hosté všelijaká, Jonathan je ale příjemně překvapí ve všech směrech. Hned na úvod se večer trochu zkomplikuje, protože Markéta se někde zatoulá a nedorazí včas.

Pátek: Podnikatelka Markéta (58) miluje jídlo, do pořadu ji přihlásil její manžel

Jejich život se točí kolem jídla, o němž se i hodně baví. Pokud by vyhrála, peníze by si užila. Jako zábavu si připravila pro své hosty řasokoule. Menu sestavila z jídel, která se hodí k podzimu a zahřejí. Markéta hosty přivítá v nádherném domě a bude zvědavá na jejich reakce. Markéta se rozhodne všechno vsadit na jednu kartu, a to na kachnu. Jako předkrm připraví kachní prsa se salátem a pošírovanou hrušku, jako polévka bude kachní kaldoun, potom pečená kachna s bramborovým knedlíkem a zelím a nakonec hruškový koláč. Pochutnají si hosté na kachních hodech, nebo jí budou mít brzy dost? Při posledním večeru už jsou všichni pěkně uvolnění a nebudou si brát servítky.

Těšte se na páteční pokličky, nad kterými bude vše odhaleno! O soutěžících tohoto týdne se totiž hodně dozvíte!

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 28. 2. 2024

Dnes nechcete nic jiného než být sami. Aby se tak stalo, Berani, musíte vypnout telefon i počítač a na dveře pověsit ceduli Nerušit. I tak je pravděpodobné, že vaši přátelé projdou kolem cedule a zeptají se, co je k večeři. Je to jeden z těch dnů. Lidé se chtějí scházet a chtějí to dělat u vás doma. Objednejte si své oblíbené komfortní jídlo a užijte si ten chaos.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.