Co jste neviděli ve Štikách? Chystá se rozchod Ifka a Charlotte!

Charlotte a Ifko působí sice jako stabilní pár, jenže kdepak. Také tihle dva jsou na nože. Přesvědčte se o tom ve vystříhaných scénách osmé epizody Štik.

Charlotte čekal náročný den. Ještě než se vydala do vzduchového tunelu zalétat si, bylo jasné, že zrovna jí rodinná zábava úplně neučaruje…

Po létání, kde se jí vůbec nelíbilo, si vyrazila doplnit botox do rtů a trošku se zklidnit. Jenže botoxem zase úplně nenadchla Ifka. A jak to tak vypadá, Ifko už z jejich vztahu není nadšený. Zůstanou ti dva spolu, nebo se nakonec skutečně rozejdou?

Řešení problémů ve Štikách

Také mezi Monikou a Michalem není jejich vztah zcela dořešený. Po vypjaté hádce v autě cestou do fitka, kdy se i jinak klidný Michal poměrně hodně rozčílí a Monika jej skoro vyhodí z vozu, má Monika pocit, že už by to skutečně chtělo radikální řez. Záležitost bude samozřejmě zajímat i zbytek rodiny, nejen ty členy, kteří byli svědky hádky.

Ornella se bude svému otci snažit domluvit. Její matka podle ní totiž není jediná žena, která by jej dokázala udělat šťastným. Jak to ale vypadá, Michal Moniku prostě stále miluje. Zato Ornella má na matku pifku, nejen kvůli tomu, že odmítla, aby se k nim nastěhovali celá rodina včetně pejska, který prozatím našel azyl v psí školce.

To Monika bude svůj vztah řešit s nejnečekanějším členem rodiny – Pepou Koktou!

Monice to ale samozřejmě nedá a bude se muset vyptat svého stále ještě manžela na to, jak se to vyvíjí mezi ním a jeho trenérkou.

Michal se naopak bude Moniky doprošovat, aby pro něj dojela do fitka. Musel si nakonec vzít taxíka?

Další Štiky připlují na obrazovky televize Prima zase příští pondělí!

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.