Monika se ve Štikách "poštěká" s Pepou. Tentokrát to ale bude vážné

Pepy se totiž dotkne, že Monika nechá Quentina a Ornellu čekat před domem, a ještě víc ho vytočí její argument. Odezva v podobě silných výrazů na sebe nenechá čekat. Ornella má ale přitom slavit narozeniny...

Celá rodinka se sejde u Ornellina nového koníka Roye. Charlotte koně miluje stejně jako Ornella, na rozdíl od ní ale bude mít zásadní problém – na koně se dostat. Snadné to nebude, dojde i na pády.

Pepa s Ornellou se konečně stěhují do nového, do venkovského domku. Všem se nové bydlení bude moc líbit, hlavně Monice, která z něj bude úplně vedle. Také má ale trochu obavy o to, aby to její tchán vůbec přežil, tu nálož romantiky, na kterou to vypadá.

Hádka Pepy a Moniky Štikové

Při plánování stěhování se ale vyskytne problém. Monika nechá Ornellu s Quentinem čekat před domem a zakáže jim, aby šli dovnitř, pokud při tom nebude. A bude oheň na střeše!

Ornella má ale zrovna narozeniny, a konstelace tedy není moc dobrá. Monika se tváří, že ke své dceři za podobně napjatých vztahů na narozeniny nepřijde. I Ornella tak trochu počítá s tím, že její matka nebude chtít přijít. Nakonec ale Ornella zvedne telefon a Monice zavolá. Bude to ale máme Štice stačit? Ano i ne, své dceři se ale rozhodne dát netradiční dárek.

Nakonec vše dobře dopadne a holky vyrazí společně na hory na Klínovec.

Pánové zůstanou sami v Praze a samozřejmě vyrazí do města. A budou zlobit! Vzájemně se navíc holkám napráší, co vyváděli, takže dámy budou naprosto v obraze. Pohodu to zrovna dvakrát nepodpoří…

Stmelí rodinu Quentinkův křest? Sledujte Štiky v pondělí od 22.35 na Primě.

A jestli vás Štiky baví, sledujte ONLINE nový formát - pořad Svět podle Moniky:

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 29. 2. 2024

Berany možná čekají krušné chvíle. Dobrá zpráva je, že se to zlepší. Pokud jste rodiče, děti budou každých pět minut něco chtít a vy můžete cítit tlak ze všech stran. Ani váš milostný život není imunní vůči pochybnostem, které jako by se vám vznášely nad hlavou. Žádný kompromis pro vás není možný, Berani. Jen vydržte a vězte, že přicházejí klidnější dny.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.