Oslava Michalových narozenin se ve Štikách moc nepovede. A jak to bude s rozvodem?

Ve Štikách se chystá oslava narozenin Michala. Atmosféra není úplně nejlepší, Monika totiž již v první epizodě naznačila, že právě na Michalovy narozeniny či krátce po nich má v plánu se s Michalem odejít. Tahle epizoda bude silně emocionálně nabitá. Dívejte se!

Ani oslava neodstartuje nejlépe, na smluvený sraz v restauraci dorazí jako první Ornella s Pepou a Quentinem. Na zbytek rodiny si ale počkají, a to pěkně dlouho!

Monika s Charlotte a Ifkem totiž museli ještě nutně vyrazit do města nakoupit dárky a dámy na manikúru.

Tohle si snad rodinka Koktů a oslavenec Michal ani nezaslouží.

Štiky na rodinné oslavě

Bohužel ani příchod Moniky s Charlotte a Ifkem na oslavu stres neskončí, ale naopak začne nabírat na pomyslných obrátkách. Ač se Ornella zařekla, že se hádat nebude, v dusném prostředí to vypadá jako nelehký, takřka nesplnitelný úkol. Jejich pře vyvrcholí v odchod Moniky z oslavy!

Oslavenec tedy z průběhu rodinné sešlosti moc nadšený nebude. A to ještě nedošlo na dárky! Charlotte a Ifko dají totiž Michalovi dárek skutečně netradiční, nafukovací pannu. Oba darující mají pocit, že to je super sranda, jenže jak to tak vypadá, to vkusu oslavence se moc netrefili… Pepa, ten bude mít svoji teorii o tom, kdo stojí za netradičním dárkem.

Po nepříliš povedené oslavě vytáhne Monika Michala na procházku. Michal očekává romantiku, leč přijde spíš studená sprcha. Dojde nejen na výtky k včerejšímu večeru, ale i k jejich aktuálním vztahu. Že by skutečně rozvod?

To se dozvíte už v pondělí ve 21.30 na Primě v druhé premiérové epizodě televizní show Štiky!