Pepa chce požádat Moniku ve Štikách o službu. Jak se na něj tchyně bude tvářit?

Show Štiky pokračuje v pondělí ve 21.30 6. epizodou. Zatím to vypadalo, že mladší z dcer Štikových Charlotta se moc neprojevuje. Někdy ale zdání klame… Co nezklame ale snad nikdy, že Monika s Michalem si důvod pro hádku vždy najdou. A jak se vyvinou vztahy mezi Pepou a Monikou?

Charlotta se rozhodne pořídit si piercing v jazyku. Jak to zvládne, když se bojí bolesti?

Čeho se Charlotte ale nebojí, je zpěv! Ostatně, její ambice k muzice směřují. Chtěla by se stát zpěvačkou. Když konečně dostane pozvánku na casting do muzikálu, paradoxně se jí na casting moc nebude chtít. Že by stud? Tím, že se jí na zkoušku nebude chtít jít, si proti sobě poštve Moniku. Ta má totiž pořád pocit, že je její dcera tak trochu lenoch. Do dcery si dokonce rýpne i táta Michal. Co na malou rodinnou ukázku jejího pěveckého talentu řekne Pepa, někdejší majitel hudebního vydavatelství?

Zpěvačka, nebo raději pekařka?

I přesto, že názor na zpěv své švagrové má Pepa nesmlouvavý, na Charlottino pekařské umění chválou nešetří.

Možná by ale měl vědět, co celému pečení v kuchyni předcházelo. Jak to tak vypadá, celá rodina, tedy Monika, Charlotte a Ifko by nic neupekli nebýt Michala! Také Ifko překvapivý svými pekařskými dovednostmi. Jak dopadne první Charlottin dort?

Ornella není zlatokopka

Slova chvály má někdejší multimilionář Pepa i pro svou ženu Ornellu, jak říká, zlatokopkou v jeho případě rozhodně není.

A že od slov k činům nemá Pepa daleko, dokáže své ženě pozváním na romantický pobyt ve dvojici. Poprvé za trvání jejich manželství. Uvolí se Monika pohlídat jim malého Quentina?

Bez hádky by to v rodině Štikových asi nešlo. Co bude tentokrát předmětem sváru?

Tohle není žádná reality show, tohle je realita. Sledujte show Štiky každé pondělí ve 21.30 na Primě.

Připojte se ke komunitě Štiky i v aplikaci Viber, ať vám nic neuteče. Bude to jízda!


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 22. 2. 2024

Je těžké popřít sílu chemické reakce na jinou osobu. Dnes se pravděpodobně setkáte s někým, nebo jste možná právě potkali někoho, kdo na vás má silný vliv, Berani. Tuto osobu nemůžete dostat z hlavy. Není jasné, zda se jedná o jednorázový flirt, nebo o dlouhodobý románek. Ať už se ukáže, že jde o cokoli, jste nadšeni, že se cítíte tak vzrušení a živí.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.