Sledovali jste v televizi 2. epizodu Štik? Tohle jste v ní neviděli!

Co následovalo po oslavě Michalových narozenin a jak se Monika s Charlotte a Ifkem ztratili v Praze? Podívejte se na bonusy z druhé epizody televizní show Štiky.

Druhá epizoda Štik se odehrála ve znamení oslavy Michalových narozenin. Ta nezačala zrovna nejlépe, Charlotte, Ifko a Monika se totiž přímo před oslavou vypravili nakupovat dárky a na nutnou kosmetiku a... ztratili se v Praze!

Na oslavu tedy všichni jmenovaní dorazili s "mírným" zpožděním, asi tak dvě hodiny. Atmosféra tedy nebyla nejlepší a nepomohl jí ani nepříliš vhodný dárek, který Michal dostal od Charlotte a Ifka.

Sám se sice prezentoval, že mu na dárcích až tak nezáleží, ale tohle bylo nejen podle oslavence skutečně hloupé.

Dobré atmosféře nepomohlo ani to, že ve vzduchu "visel" Moničin úmysl sdělit Michalovi, že se s ním chce rozvést. To, co se stalo na oslavě, Moniku v záměru ještě utvrdilo...

Na rozvod nakonec během oslavy nedošlo a stále ještě manželé si tedy svůj budoucí život vyrazili vyříkat na procházku. Michal očekává, že romantickou...

Dozvědět se také můžete, jak to má Ifko s alkoholem a proč by neměl pít:


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 29. 2. 2024

Berany možná čekají krušné chvíle. Dobrá zpráva je, že se to zlepší. Pokud jste rodiče, děti budou každých pět minut něco chtít a vy můžete cítit tlak ze všech stran. Ani váš milostný život není imunní vůči pochybnostem, které jako by se vám vznášely nad hlavou. Žádný kompromis pro vás není možný, Berani. Jen vydržte a vězte, že přicházejí klidnější dny.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.