Štiky připlouvají na Primu již toto pondělí. Užijte si je i unikátně na Viberu

V každé rodině jsou nějaké problémy. V téhle jsou všechny. Štikovi a Koktovi. Tuhle rodinu běžně nepotkáte, možná jste o nich už někdy slyšeli, ale teprve teď pochopíte, co všechno je za tím.

Všichni z nich mají starosti, sny, lásku i radosti. Jsou vášniví a často se neshodnou. Je to jedna velká, emocemi nabitá rodina. A pokud jste si mysleli, že už vás nic nemůže překvapit, tahle rodina vás vyvede z omylu… Skutečný příběh neskutečné rodiny. Napínavá telenovela z českého rybníčku poprvé už v pondělí, 23. dubna ve 21.30 na Primě. Kdysi je znali jen jejich sousedi a známí, pak přišel rok 2011 a vše se změnilo, najednou se na nás dívali z titulních stran. 20. května měla Ornella Štiková první rande s multimilionářem Josefem Koktou. Zpočátku to vypadalo tak, že bude jen jednou z mnoha, ale studentka prestižní střední školy se zamilovala a otěhotněla. Začala mediální štvanice, která skončila třetím rozvodem Josefa Kokty a jeho čtvrtou svatbou.

Seznamte se

Manželství Michala a Moniky Štikových patří k těm bouřlivým. Buď spolu bojovali, nebo žili v extrémní euforii. Monika v něm setrvávala dlouho kvůli dětem, teď žijí manželé skoro rok odděleně a ona mluví o rozvodu. Michal by ji chtěl ale stále zpátky.

Vztah mezi nimi se mění jako na houpačce. Při hádkách s Ornellou hledá Monika u Michala podporu, ne vždy se jí ale dočká. Monika se trápí tím, že už manžela nemiluje, ale stejně tak si uvědomuje, že do jejího života patří. Rozhodne se mu dát nakonec šanci? Nebo manželství skutečně dospěje k rozvodu?

Ornella nezapře, že je ze „Štikovic“ rodu a umí se rozčílit stejně jako její máma Monika. Ani v její rodině s Pepou tak nepanuje stále jenom idylka. O domácnost se stará hlavně Pepa – vaří, uklízí, hlídá syna Quentina. Nejmladší člen rodiny není moc slyšet, zato se vyzná v technice. Monika s Ornellou se často kvůli jeho výchově hádají. Zatímco Ornella si myslí, že Quentin je vychovaný dobře, Monika na to má úplně jiný názor.

Bouřlivý vztah zažívá i mladší dcera Charlotte. Její partner „Ifko“ je extrémně žárlivý. Žárlivá je ale i ona. Oba dva si kontrolují mobily a sociální sítě. A z vteřiny na vteřinu se dokážou pohádat. Udobřování pak trvá celé hodiny. Když to navíc Ifko přežene s alkoholem, jsou problémy…

Štiky i na Viberu

Televize Prima je první českou společností, která bude mít oficiální komunikační kanál, chatbot a také vlastní sadu virtuálních samolepek vytvořených na motivy show Štiky na komunikační platformě Viber. Novinky o show, bonusové materiály a drby ze zákulisí tak mohou fanoušci pořadu nově sledovat také v rámci komunity Štiky, která startuje stejně jako samotná show v pondělí 23. dubna.

Tohle není žádná reality show, tohle je realita. Sledujte novou show Štiky každé pondělí ve 21.30 na Primě.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 22. 2. 2024

Je těžké popřít sílu chemické reakce na jinou osobu. Dnes se pravděpodobně setkáte s někým, nebo jste možná právě potkali někoho, kdo na vás má silný vliv, Berani. Tuto osobu nemůžete dostat z hlavy. Není jasné, zda se jedná o jednorázový flirt, nebo o dlouhodobý románek. Ať už se ukáže, že jde o cokoli, jste nadšeni, že se cítíte tak vzrušení a živí.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.