POZOR DNES ve 22.30. Dejte si show Superchlapi, jediný seriál o opravdových mužích!

Slibovanou dávku adrenalinu, emocí, zábavy, humoru i řady silných lidských příběhů vám přinášíme dnes večer na Primě ve 22.30. Nezapomeňte se dívat na interaktivní reality show Superchlapi, která zdaleka není jenom o sportu a pro muže!

V premiéře reality show Superchlapi čeká partu vybraných osmi mužů první trénink. Počasí jim právě nepřálo. Jak si poradí s vražedným kopcem, mrazem, závějemi sněhu, ale hlavně nesmlouvavým trenérem? Nenechte si ujít jediný seriál, ve kterém uvidíte jenom opravdové chlapy! Celou řadu video bonusů, reportáže ze zákulisí natáčení i medailonky Superchlapů najdete na Prima PLAY.

Naši obyčejní chlapi se rozhodli na sobě pořádně zamakat a změnit tak svůj dosavadní život. Ženy při sledování jejich snažení budou žasnout a muži možná najdou inspiraci pro svůj život. Nudit se nebude nikdo! Kdo z nich to dotáhne až do finálového triatlonového závodu – jednoho z nejtěžších v ČR?

Na 1. trénink nastupují:

Uvidíte policistu Jakuba, kterého přihlásila manželka, charismatického Francouze Davida, žijícího v Česku, upovídaného Petra – soutěžícího, známého již ze soutěže Hledá se táta a máma, vyhazovače Martina, který je se dvěma dětmi na mateřské dovolené, nejstaršího účastníka Jiřího, který se nebojí přijmout takto náročnou výzvu, vlasatého Jaroslava, který sám vychovává dvě děti, záletníka Rudolfa – velkého vtipálka, na kterého ale musí dohlédnout manželka, a Jirku II, pro kterého je, vzhledem k jeho fyzičce, tento závod snad největší výzvou.

V premiéře vás mimo jiné zajímavé i neuvěřitelné momenty čeká také kauza vybíleného minibaru. Více o ní se dozvíte na VIDEU níže:

Se Superchlapy ve sprše

Na toto se ještě v dnešních Superchlapech můžete těšit:

Všechny čeká pořádná dřina a několikaměsíční tvrdý trénink, aby zvládli náročný triatlonový závod (1,9 km plavání, 90 km na kole, 21 km běhu). Rozhodně jim pomůže vedení zkušeného trenéra Jana Vaňka, který se věnuje české triatlonové špičce.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 26. 5. 2024

Berani, při prohlížení fotoalb, přestavování nábytku a vzpomínání na minulé časy můžete pocítit nostalgii. V mysli se vám vybaví emocionální události, se kterými jste se v době, kdy se staly, možná ještě plně nevyrovnali. Staré pocity, o kterých jste si mysleli, že jsou pryč, by se mohly vynořit a vehnat vám slzy do očí. Upřímně se těmto pocitům postavte čelem nyní, místo abyste je zase na další desetiletí někam nacpali.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.