Uvidíte v neděli: Nevěrník Dycha si nerozumí se šlapkami a odnese to jeho žena!?

Manželka Lada je pro Rudolfa Dychu tou největší motivací k překonání sebe samého. Podporuje ho na každém kroku, odpustila mu i nevěru. Do teď se oba jevili jako dvě hrdličky. To se ale změní. Koukněte se na "Rudího", jak na třetím kempu nezvládne své selhání a nevybíravě se do Lady pustí.

Tak jste to viděli na videu v úvodu. Příprava na triatlon je opravdu náročná a i psychika v ní hraje důležitou roli. Tohle se ale ženám neříká! Jak se trpělivá Lada zachová po takovém výstupu?

Nenechte si ujít další premiérový díl jediného seriálu, ve kterém hrají opravdoví chlapi! Show Superchlapi začíná ve 22:30 na Primě! Po hokejové pauze se těšte na pokračování 29. května ve 21.55!

Na blížícím se kempu poznáte ale i další lásky našich superchlapů. I v ostatních případech jsou pro ně tou největší motivací. A tu v neděli budou naši stateční opravdu potřebovat. Čeká je první závod a s ním také první bolestivé pády, zranění a těžké chvilky.

Celý příběh manželů Dychových si poslechněte tady:

(schneidewind)

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 26. 5. 2024

Berani, při prohlížení fotoalb, přestavování nábytku a vzpomínání na minulé časy můžete pocítit nostalgii. V mysli se vám vybaví emocionální události, se kterými jste se v době, kdy se staly, možná ještě plně nevyrovnali. Staré pocity, o kterých jste si mysleli, že jsou pryč, by se mohly vynořit a vehnat vám slzy do očí. Upřímně se těmto pocitům postavte čelem nyní, místo abyste je zase na další desetiletí někam nacpali.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.