VIDEO Exsuperchlap Jarda Slepička nám prozradil pravý cíl své účasti v show: Hledám ženu!

Jak se ukázalo během společných kempů, místo posouvání osobních limitů a zvyšování výkonnosti se v případě Jardy Slepičky zvyšovala nechuť něco na sobě měnit. Proč vlastně do show šel? My víme, o co šlo Jardovi ve skutečnosti možná mnohem více, než o překonání sám sebe. Odpověď na VIDEU! Chcete ho?

Tak jste to v našem rozhovoru na VIDEU slyšeli, Jarda Slepička ze Středočeského kraje hledá ženu! Případné zájemkyně nemusejí podle jeho slov sportovat, nehledá ani uklízečku pro svojí domácnost. Je připraven rozdávat lásku. Teď už na vše bude mít i čas.

Exsuperchlap Jarda Slepička, kterému i přes jeho neustálé výmluvy ostatní v týmu fandili a mnoho žen ho dokonce litovalo, je od posledního kempu ven ze hry. Hlavní trenér Vaněk ho vyloučil. Kdo neviděl nedělní díl, pusťte si ho na Prima PLAY ONLINE TADY:

Další díl show Superchlapi a osudy soutěžících, které už brzy čeká rozhodující triatlonový závod, sledujte opět v neděli ve 21.55 na Primě!

Níže se ještě připomeňme Jardu Slepičku v plné parádě:

Takto se Jarda prezentoval na samém začátku.

(schneidewind)

Sdílejte článek
Štítky lenoch

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 21. 5. 2024

Jste vstřícní, Berani, ale ve vztazích si často pletete pomáhání s výchovou. Máte tendenci se hodně obětovat. Dnes se možná naučíte říkat ne, když budete mít pocit, že váš partner překročil hranice toho, co mu můžete dát. Pokud to uděláte, možná znovu objevíte něco podstatného, co jste možná cestou ztratili – své ego.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.