VIDEO Svéráz Šeda žije v karavanu, trénuje v džínách, v kondici ho udržují pivo a cigarety. Exot, nebo Superchlap?

Víc než příkazů trenéra, hledí si čtyřicátník Jirka Šeda spíše toho, aby mu nespadla pěna na jeho oblíbeném nápoji. Opadnout by při tom v jeho případě měla hlavně tuková vrstva, kterou je někdejší mistr v přetlačování bohatě obalen. Seznamte se blíže s Jiřím na VIDEU

Jiří Šeda výrazně figuruje také v kauze vybílený minibar, která se rozpoutala hned v 1. epizodě reality show Superchlapi. a bude mít v neděli další pokračování.

Připomeňme, že několik účastníků show se po tréninku rozhodlo ještě trochu poveselit na hotelovém pokoji a když všechno zkonzumovali, odjeli domů bez placení. Po té, co se jejich trenér domáhal zaplacení útraty, najednou si kluci nemohli vzpomenout, kdo pil. Tedy až na JIrku, který si na část konzumace vzpomněl: "Trenére, tu whisku sem vypil já."

Více o kauze minibar najdete na VIDEU ve článku níže:

A teď se ještě můžete detailně podívat, jak je na tom Jirka s dechem. Jeho plíce jsou evidentně hodně zatížené cigaretami. Proto mu také hlavní trenér Jan Vaněk důrazně přikázal, že buď s kouřením přestane, nebo půjde z kola ven!

Tak co, věříte v JIrkovu pevnou vůli? Poslechne trenéra a začne alespoň trochu dbát na životozprávu?

To můžete vidět ve 2. premiérovém dílu reality show SUperchlapi, který vysíláme v neděli ve 22:30 na Primě!

(schneidy)

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 26. 5. 2024

Berani, při prohlížení fotoalb, přestavování nábytku a vzpomínání na minulé časy můžete pocítit nostalgii. V mysli se vám vybaví emocionální události, se kterými jste se v době, kdy se staly, možná ještě plně nevyrovnali. Staré pocity, o kterých jste si mysleli, že jsou pryč, by se mohly vynořit a vehnat vám slzy do očí. Upřímně se těmto pocitům postavte čelem nyní, místo abyste je zase na další desetiletí někam nacpali.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.