Svalovci z Policie v akci servírují v Prostřeno! humry. Dojde i na svlékání

Prostřeno! XXVII (76) - upoutávka

Samé dvojice. Přesně takové bude speciální Prostřeno! tento týden. Zástupci Policie v akci využijí své volné dny k vaření. Budou u sporáku stejně akční jako na hlídce? Někomu to bude šlapat, jinde naopak dojde k zádrhelům. Kdo bude hrát upřímně a soustředit se jen na svůj výkon? Soutěžícím zkříží plány úkol týdne, kterým bude příprava pokrmu, v němž jsou zakomponovány proteiny.

Prostřeno bude tentokrát speciální, všeho bude potřeba dvakrát tolik – příborů, židlí, talířů – a pod jídlem se budou prohýbat stoly. Oblíbený pořad se totiž pro tento týden spojil s Policií v akci. Zajímavé je, že při tak běžné činnosti, jakou je příprava jídla, na sebe soutěžící většinou prozradí více, než původně zamýšleli. Které Deltě se dařit bude, které nikoliv – a kdo to nakonec celé vyhraje? Vše zjistíte už v pondělí na obrazovce a na prima+.

Prostřeno! tohoto týdne bude plné výzev i překvapení. Sledujte ho každý všední den v 17:50 a dozvíte se více. Soutěžící budou i v tomto týdnu bojovat o hlavní výhru 60 tisíc korun a také o diváckou přízeň, která jim může přinést 10 tisíc. Ze stejné částky se bude moci těšit i jeden z diváků, pokud bude štěstěna na jeho straně. Sledujte Prostřeno! od pondělí do pátku a hlasujte!

Pondělí: Delta 103 neboli Dan (28) s Petrem (33) pozvou osmičku hostů k Petrovi domů

Budou podávat mezinárodní kuchyni a rozhodně se nebudou bát ani klasiky pořadu Prostřeno! – cheesecaku. Oba doufají, že se pobaví, a případnou výhru by dali na dobročinné účely. Jeden ze soutěžících má rád kočky, druhý psy. Oba mají jídlo rádi, ani jeden nemá v oblibě houby. Oba pánové mají spoustu zajímavých historek z kuchyně, tak třeba některou předvedou přímo před kamerou. Jak jim půjde souhra u plotny? Podávat se budou lasagne, rajská polévka, paštika s domácím pečivem a cheesecake. Jako zábava bude lekce jógy, která nepobaví každého. Sledujte už v pondělí!

Úterý: Delta 100 neboli Erik (28) a Jakub (27) se večeři rozhodnou uspořádat na Letné ve stánku

Podávat budou těstoviny – možná s pocitem, že je všichni milují. Jejich menu bude obecně hodně italské, zřejmě proto, že do této země jezdí rádi na dovolenou. Nejdříve si z hostů vystřelí a pozvou je na párek v rohlíku, později je usadí do stánku, kde si našli zázemí. Zábava bude policejní, budou se plnit úkoly a hostům bude trochu zima. Kluci z dispečinku je pak nakrmí carpacciem z červené řepy, tomatovou polévkou, špagetami Carbonara a jako dezert budou podávat tiramisu. To ovšem sami nedělali, ale pomohly jim s ním kolegyně. K tomuto malému podvůdku se u stolu přiznají, ne všichni ale jejich sdělení pochopí a budou si myslet, že si dělají legraci. O zábavu nouze nebude, nakonec se budou podávat i cvrčci.

Středa: Delta 106 neboli Věra (38) a Jakub (38) kolegy pozvou do Loun do bazénu

Pohrají si se slovíčky a ostatní si díky tomu budou lámat hlavu, co je to české národní jídlo. V bazénu platí přísná hygienická pravidla a vybavení kuchyně nedává moc možností, jaké menu připravit. Kuba s Věrkou nakonec vsadí na bruschettu s rajčaty a avokádem, gazpacho, české národní jídlo, z něhož se vyklube smažený sýr, a jako dezert opět tiramisu. Tentokrát ho ale Kuba s Věrkou skutečně dělali. K bazénu patří samozřejmě i plavky, do kterých se nikomu nechce, ale nakonec se v nich předvedou úplně všichni. Dívejte se ve středu!

Čtvrtek: Delta 101 neboli Kamila (46) a Tomáš (36) vsadí na večeři v hájence a menu, které se do ní hodilo

Na zlatých talířích se bude podávat zvěřina – kančí medailonky na červeném, dále plněné žampiony, bramboračka s houbami a dýňový koláč s citronovou polevou. Spoléhají na to, že jejich hosté houby jedí a preparovat je z jídla nebudou? Oba z dvojice mají k vaření kladný vztah, je ovšem otázkou, jak se jim podaří zaujmout hosty. Bude jejich menu vítězné a zvládnou připravit úkol týdne? Dozvíte se už ve čtvrtek. Kamila bude zápasit s plynovou troubou, jež se musí zapálit a hlavně peče jinak než ta, kterou má doma. Jako zábava bude soutěž ve střelbě. V kuchyni vládne pevnou rukou Kamila a to samé platí i při zábavě.

Pátek: Delta 102 neboli Josef (31) s Tomášem (33) do poslední chvíle nevědí, kde budou vařit

Josef sám sebe popisuje jako spravedlivého člověka a vaření je pro něj důležité v rámci životního stylu. Tomáš prý kdysi spálil vodu na čaj, je ale připraven zvítězit pro dobrou věc. Všichni jsou zvědaví, jak si se svým večerem poradí. Tomáš se totiž po celý týden nejvíce ofrňoval nad vším, co mu skončilo na talíři – nejedl žádnou zeleninu ani ovoce, a viselo tak ve vzduchu, co pánové připraví. Ti nakonec ostatní šokují humry, tvarůžkovou pomazánkou, topinamburovým krémem a cheesecakem. Vaření se neobejde bez nečekaných komplikací, když si Tomáš poplete recepty a kari pastu dá místo do omáčky do polévky. Zábava bude legrační, potřeba budou toaletní papír, párky a provázek. A připíjet se bude šampaňským se zlatem – prostě večeře na úrovni se vším všudy.

Těšte se na páteční pokličky, nad kterými bude vše odhaleno. O soutěžících tohoto týdne se hodně dozvíte.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 4. 10. 2023

Zapalte svíčku a něco si přejte. Vnímejte plamen jako symbol proměny a vášně ve vás. Vaše srdce se může cítit neklidné. Plamen se třepotá v důsledku procházejícího větru. Když plamen tančí, můžete si vzpomenout na tance, které předvádíte ve snaze odvést pozornost od problému, o němž víte, že mu musíte čelit. Ten čas nastal právě teď.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.