10. února uvidíte premiéru druhé řady Svateb v Benátkách!

Poslední díl první řady Svateb v Benátkách byl odvysílán na konci listopadu. Od té doby se diváci a divačky ptají, kdy se mohou těšit na další (a hlavně nové) epizody seriálu ze svatebního prostředí. Máme pro vás oficiální datum premiéry! Čtěte...

Již 10. února se můžete těšit, že na televizní stanici Prima uvidíte oblíbený seriál Svatby v Benátkách.

Druhá řada Svateb tak samozřejmě naváže na příběhy hlavních postav, jako je single matka Olga Drozdová (Petra Hřebíčková), mrcha Lola Brajčič (Alice Bendová) či věčně zamilovaný Romeo (Filip Blažek), ale i dalších. Jak Olga vyřeší Filipovo (Ondřej Veselý) prokázané otcovství jejích dvojčat? To vše se dozvíte v druhé řadě seriálu.

Nová řada, nové postavy...

Jak jsme vás již informovali, v druhé řadě se také můžete těšit na nové tváře, které osvěží příběhy z Benátek. Jednu z nových postav ztvární Kateřina Brožová. Ta si zahraje Kamilu Sobotovou, matku dospívajícího potomka, která podniká ve farmaceutickém průmyslu. Už jsme vám přinesli informace o první scéně blonďaté herečky. Svůj úplně první obraz točila Kateřina v posilovně, kde se její postava seznámí s Romeem.

Novou posilou Svateb v Benátkách se stane i sympatická Dana Batulková. Dana Batulková se po delší pauze vrací na televizní obrazovky Primy (zahrála si roli zdravotní sestry v Cestách domů) jako dámská krejčová Helena Jánská, která bude pomáhat ve svatebním salonu.

„Na natáčení jsem se moc těšila, spoustu lidí už znám z předchozí práce, včetně režiséra. Těším se, že tu potkám třeba Boba Klepla, jsme spolužáci z DAMU. Moje postava – dámská krejčová Helena Jánská – je emancipovaná, rozvedená a vtipná žena, která umí s humorem a nadhledem proplouvat životem. Jsem ráda, že se posouvám zase ke komediálnějším rolím, mám je ráda,“ prozradila nám herečka.

Mezi nové postavy patří i Adéla Gondíková v roli pacientky nového seriálového zubaře Boba Klepla.

Pokud se chcete dozvědět o nových postavách více, podívejte se na videoreportáž:

10. února se na vás celý tým Svateb v Benátkách bude těšit u televizních obrazovek!

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 1. 10. 2023

Dnes se vám může podařit mnoho věcí. Energie je velmi intenzivní. Dávejte si pozor na manipulaci s druhými. Nikdo nemá rád, když mu někdo rozkazuje, a proto buďte taktní. Snažte se nedávat najevo své nadřazené znalosti. Lidé vám to budou mít za zlé, i když máte dobré úmysly (a máte pravdu).

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.