12 rad, jak nepodlehnout sexy proutníkovi

Anebo podlehnout, ale aspoň s grácií:-) Jeho revírem je město, jeho zbraně jsou vražedné. Prochází se po městě s hříšně dobrým tělem a má vtipnou odpověď na všechno. Někteří milovníci žen se poznají na první pohled, jiní používají svoje charismatické zbraně přímo v akci.

Ne že by na nich bylo cokoliv špatného. Krásně se na takové muže dívá. Jsou sebevědomí, veselí, umanutí a romantičtí, pokud už mají svoji vyhlídnutou oběť v hledáčku. Jejich styl a chůze napovídá, s jakým mužem máte tu čest. Rádi vás uvádějí do rozpaků, rádi vám skládají komplimenty. Připraví takové rande, na které v životě nezapomenete (a cenzurovanou verzi budete vyprávět ještě vnoučatům). Nicméně i tito muži mají svoje "ale". Říká se tomu nestálost. Zlomí vám srdce, aniž byste stačila mrknout. Zatímco vy jste tomu říkala láska, on včerejšek. Za rohem už se nemůžou dočkat další dámy. A vám zbydou oči pro pláč.

Romeo, Romeo...

Romeo ze Svateb v Benátkách je jedním z nich. Proutník s kouzlem starého mládence, který se oženil rovnou třikrát. Jeho pracovní prostředí (svatby) mu zcela jistě vyhovuje, je jako obézní dítě v cukrárně. A právě teď svým humorem a kouzlem udolal i Olgu. Olga však cítí, že Romeův charakter není nic pro ni a snaží se mu v jeho nadbíhání nepodlehnout.

Tady najdete pár pravidel, jak neskončit jako troska s rozmazanou řasenkou a la panda a s prsty od čokolády po zásahu jednoho okouzlujícího proutníka:

Je trochu smutné zjištění, že největší radou pro nás ženy je – utéct hned, jak takového muže poznáte, protože pak už není návratu.

Takže nejdůležitější je takového muže rozpoznat. Někdy totiž bývají pěkně zakuklení:

1) Většinou jsou to dobře vypadající muži s naditou peněženkou a hromadou zkušeností (neptejte se jakých).

2) Může to být i proutník ze střední vrstvy, který vás prostě "ukecá", viď Romeo.

3) Ale i mladičký zajíček, který nemá co ztratit.

4) Do baru přichází stylem, který říká, že si po cestě sem stačil užít minimálně tři další dobrodružství.

5) V té chvíli už dávno ví, kdo se stane jeho další obětí. A ignorace je jeho prvotní zbraní.

6) Chvíli pauzy střídá masivní oční kontakt. A pokud se chytíte, začíná lov.

7) Bez rozmýšlení jde tvrdě na věc: Líbíš se mi, líbím se tobě?

8) Během rozhovoru zjistíte, že o sexu toho ví víc, než je zdrávo.

9) Vtipnou odpověď má naprosto na všechno.

9) A pak přicházejí komplimenty. Jestli se flirtovat naučil už ve školce, z komplimentů má vysokou školu.

10) Když ho osočíte z toho, že je to "dívkař", tváří se, že to slyší poprvé. Ve skutečnosti si na toto slovo jeho ucho v pudu sebezáchovy vypěstovalo hluchotu.

11. Jedno vám ale přizná určitě. Je sexy a ví o tom.

12. A proto, aby se dostal k vám domů, udělá naprosto cokoliv. Dokonce se i obleče do dámského.

Pokud jste neutekly už v bodě č. 6, tak bůh s vámi. Zajistěte si alespoň dostatek čokolády a alkoholických nápojů na další týden. Nebo si pusťe Svatby v Benátkách každé úterý a čtvrtek ve 20.15 na Primě!

?

Zaujali vás muži v bodě. č. 4 a 6.? Mužného gladiátora uvidíte na Coolu od 29. září v seriálu Spartakus. Zatímco sexy doktora, který dělá ty nejlepší oční kontakty, 19. září v seriálu Chirurgové na Prima love.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 26. 9. 2023

Berani, možná dnes pocítíte nutkání vstát a vyrazit, ale zároveň můžete mít pocit, že nejste připraveni. Možná nemáte pocit, že stojíte na dostatečně pevné půdě, abyste mohli udělat další krok. Nedovolte, aby vás tlak okolního světa posunul někam, kam nejste připraveni jít. Jděte svým vlastním tempem a buďte tolerantní k těm, kteří se rozhodli jít svým tempem.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.