Biologické hodiny tikaly i mně, přiznává Noid

Svatby v Benátkách – rozhovor s Noidem

"Milánek má všechno, peníze, přítelkyni, jen ty děti mu chybí," vysvětluje představitel seriálového trenéra a podnikatele, Václav Noid Bárta. Ten nám prozradil, že biologické hodiny netikají jen ženám...

Na první pohled to vypadalo, že osvalený Milánek bude akorát mužská verze zlatokopky. V první řadě seriálu si vzal o dost starší milionářku Anitu (Jana Švandová), která později zemřela na rakovinu. Její smrt mu přinesla bohatství a také Lolu, která dostala od Anity za úkol se o Milánka postarat. Je z toho láska, jež na jednom důležitém tématu skomírá. Zatímco Milánek chce dítě, Lola dítě odmítá.

Dcery se dočkal dříve v osobním životě

"Milánkovi prostě tikají biologické hodiny, i já sem to zažil před dvěma lety, kdy jsem dítě hrozně chtěl, " prozradil nám tmavooký Noid. Tomu se narozdíl od jeho seriálové postavy poštestilo dříve. Noid je otcem skoro roční holčičky, jež má s modelkou Gabrielou Dvořákovou. "Má strašně dlouhé řasy, černé vlásky a je to kompilát nás obou. Je to moje princezna," rozplývá se zpěvák.

Drsné natáčení v kojeneckém ústavu

V seriálu Svatby v Benátkách si však užil svoje. Natáčení v kojeneckém ústavu, kam jeho seriálová postava tajně zatáhne Lolu, aby ji obměkčil a zkusili adopci, dostalo prý celý štáb. Slzy, které jste ve scéně viděli, byly opravdové. Alice Bendová je kvůli své roli (Lola byla naštvaná), musela skrývat.

Podívejte se ještě jednou:

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 26. 9. 2023

Berani, možná dnes pocítíte nutkání vstát a vyrazit, ale zároveň můžete mít pocit, že nejste připraveni. Možná nemáte pocit, že stojíte na dostatečně pevné půdě, abyste mohli udělat další krok. Nedovolte, aby vás tlak okolního světa posunul někam, kam nejste připraveni jít. Jděte svým vlastním tempem a buďte tolerantní k těm, kteří se rozhodli jít svým tempem.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.