Seriály a filmy

18. listopadu 2014 11:00

Petra Kloidová

Bonus: Brom si nebere servítky a brutálně setře Lenku

"Poslední dobou si se ke mně choval pěkně hnusně," říká Lenka Bromovi ve chvíli, kdy se poprvé po dlouhé době spolu ocitnou sami. Brom má ovšem na všechno odpověď. A ne milou. I tentokrát Lenku stačil setřít jednou větou.

Viktor Brom je kromě záletníka a nejlepšího kamaráda Davida Grábnera také pěkný manipulátor. To předvádí hlavně u žen, které u něj oceňují nejen kouzlo osobnosti, ale také sexy důvtip, jež se tomuto zubaři nemůže upřít.

Taková vlastnost je ovšem milá v případě, kdy jste s Viktorem v tom nejužším možném vztahu (v jeho případě hlavně fyzickém). Rozhodně ne ve chvíli, kdy se mu snažíte cokoliv vyčíst. Brom je bezpáteřní a zároveň je slovně velice obratný, proto se z kopice nadávek dokáže vždy doslova vyhrabat jako vítěz.

Podívejte se na to, jaký argument použil proti Lence, která se mu snažila ukázat, jak moc se poslední dobou chová hnusně. Brom to ovšem ani na setinu sekundy nepřipustí. A vypadá to, že jeho svědomí je zcela čisté.

Podívejte se video:

Svatby v Benátkách uvidíte už dnes na Primě ve 20.15!

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 1. 10. 2023

Dnes se vám může podařit mnoho věcí. Energie je velmi intenzivní. Dávejte si pozor na manipulaci s druhými. Nikdo nemá rád, když mu někdo rozkazuje, a proto buďte taktní. Snažte se nedávat najevo své nadřazené znalosti. Lidé vám to budou mít za zlé, i když máte dobré úmysly (a máte pravdu).

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.