BONUS: Poznejte syna Davida už teď!

Svatby v Benátkách - Poznejte Davidova Honzu

Minulý díl jste mohli vidět paní učitelku matematiky Kloudovou, která se po devatenácti letech objevila v ordinaci Davida Grábnera. Dozvěděli jsme se, že David má utajeného syna. A vy teď s předstíhem můžete Honzu poznat a pochopit, jak je to vůbec možné.

„To, že se student na maturitním večírku vyspí se svou profesorkou, není až tak neuvěřitelné. Mám pocit, že v životě se může stát úplně cokoliv, už mě moc věcí nepřekvapí. S Veronikou se při našich scénách smějeme a bereme je trochu s nadsázkou. Je dobře, že seriálu nechybí vtip, snažíme se i ty vyhrocenější scény hrát trochu humorně. Já díky tomuto zvratu hraju otce vůbec poprvé v životě," vysvětluje Martin Kraus, jak je vůbec možné, že si pětatřicetiletý muž může "uhnat" devatenáctiletého syna.

Poté, co se objeví matka jeho syna po devatenácti letech v jeho životě se Davidovi možná otevře nová část života - už dávno ne jen jako zubaře a partnera, ale také otce skoro dospělého syna. "Dospělácky" převezme i úlohu otce, když svého devatenáctiletého Honzu poté, co se zjeví v ordinaci, pozve na pivo.

Jak se říká, největší chlapská lež je: jdu na jedno, U jednoho půllitru zlaceného moku to rozhodně neskončilo. Honza měl hodně otázek a David naštěstí mnoho odpovědí. Netradiční dvojice "otec - syn" tak po půlnoci pěkně pod parou a Honza nemá, kde přespat. David ho proto ubytuje doma, ale jak to vysvětlí Lence, která o jeho synovi nemá ani tušení?

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 27. 9. 2023

V lásce a romantice by se vám nyní mělo dařit, Berani. Něco ve vás vzbudilo detektivní náladu a vy toužíte zkoumat, pátrat a hledat pravdu v každé situaci. Váš fundovaný, stabilní a praktický přístup bude vaší největší předností. Ujistěte se, že dnes necháte roli mučedníka někomu jinému. Vy jste ten, kdo musí převzít kontrolu.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.