Brom má v něčem pravdu: Vždyť ona si musela i zásnubní prsten koupit sama!

Viktor Brom se znovu objeví v ordinaci Davida. Jde si s ním podat ruku a nabídne mu znovu se přátelit. Co na to David? Ten se nestačí divit. Podívejte se na video.

Viktor přichází velikášsky do ordinace, protože Lenka má zpoždění. A tam překvapivě potká Davida, který by zrovna měl ošetřovat zloděje, jež minule chtěl platit s celou ukradenou kabelkou.

Když už tam tedy Viktor byl, rozhodl se zakopat válečnou sekyru. Jsou to přátele, kteří spolu žili šest let na jedné koleji. Znají se jako své boty. A David si přece za to, že mu Lenka utekla, může sám!

"Dyť si i ten zásnubní prstýnek musela koupit sama," vysvětluje mu Viktor a poprvé má zcela pravdu. Lenka se v celém vztahu hodněkrát musela domáhat svých potřeb dost nepatřičným způsobem. Teď má ovšem záletného Viktora, který rozhodně nevypadá na to, že by kvůli ní opustil manželku. Z bláta do louže, říká se. Na otázku Davida, zda to s ní myslí opravdu vážně odpoví poměrně překvapivě.

Podívejte se na video.

Svatby v Benátkách uvidíte už dnes na Primě ve 20.15!

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 22. 9. 2023

Vaše mysl dnes bzučí jako pilná včela, Berani. Udržujte si lehkou a společenskou atmosféru. Nezaobírejte se příliš detaily. Možná máte tendenci dělat si starosti s výsledky, ale pravdou je, že problémy se vyřeší docela dobře samy, pokud si zachováte jasný pohled na své cíle. Není tak důležité, jak se tam dostanete, jako to, kam chcete dojít.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.