Seriály a filmy

13. listopadu 2014 10:00

Petra Kloidová

Brom si přilepil ruku na prso nevěsty - to může opravdu jenom on!

David s Viktorem viditelně zakopali válečnou sekyru. A to dokonce tak, že šli jednomu z Davidových pacientů jako svědci na svatbu. Nebyl by to ovšem Viktor Brom, aby si málem nezačal něco s nevěstou. Podívejte se na video.

Viktor s Bromem si dokážou užívat života, protože když oslavovat svatbu, tak rovnou s nevěstou. Podívejte se na to, jak si Brom "nedopatřením" přilepil celou dlaň na nevěstino prso. Ne, neděláme si legraci. Tohle se Viktorovi Bromovi přece může v naprostém klidu stát!:-)

David, Viktor s přilepenou nevěstou tak utečou před ženichem, který by je za tohle nejspíš zabil. V opilosti je nenapadne nic lepšího než se schovat u Davida doma. Tam ovšem přijde i Lenka, která uvidí Viktora v této situaci...

Vypadá to, že jejich milostný vztah půjde ke dnu jako Titanic.

Vztah Lenky a Viktora se dnes na Primě ve 20.15 bude ještě hodně řešit. Nenechte si ujít Svatby v Benátkách na Primě ve 20.15!

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 30. 9. 2023

Rodinné hodnoty, které jste přijali, mohou být dnes zpochybněny. Možná budete považovat některé přátele za svou skutečnou rodinu nebo si budete myslet, že netradiční domácnost pro vás funguje lépe než tradiční. Nedovolte, aby vás obavy příbuzných přiměly držet se zpátky.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.