Chce se Eliška vrátit k Filipovi? Zodpovězte 6 otázek po sledování 52. dílu

Viděli jste úterní Svatby v Benátkách? 52. díl byl plný významných okamžiků. Eliška, manželka Filipa, se vrátila. Co bude Filip teď dělat? José se obává, že Marika se vrátí k Ivanovi. Vy můžete hlasovat, co si o tom všem myslíte!

Svatby v Benátkách tentokrát odhalily několik situací, které děj s oblíbenými postavami mohou posunout zásadně dál. Pokud Eliška nepřišla navštívit Filipa a jeho maminku jen tak zběžně, znamená to, že se k Filipovi chce vrátit? A co na to Filip, který se ještě před nějakou chvilkou snažil dát dohromady s Olgou a být konečně oficiálním otcem dvojčat?

Rozhodne se Marika opustit Josého, protože nedohlédl na její dceru Andy, která se přiotrávila alkoholem v jeho baru? A co samotná Olga, jež útrpně snáší nový vztah Romea a tajemné Kamily?

Zkuste hlasovat v šesti otázkách, které z 52. dílu Svateb v Benátkách plynou:

1)

2)

3)

4)

5)

6)

Vyluštění těchto otázek uvidíte ve čtvrtek ve 20.15 na Primě!

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 27. 5. 2024

Berani, snažte se příliš nezaplést do případných konfliktů, které se kolem vás odehrávají. Vaším úkolem je uklidnit situaci a vnést do ní praktičtější pohled. Pokud se zamotáte do akční fáze snah, aniž byste se nejprve zamysleli nad tím, co vlastně děláte, můžete věci ještě více zamotat. Odstupte od ohně, místo abyste se do něj vrhali po hlavě.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.