Co dnes uvidíte? José požádá Olgu o ruku!

Co uvidíte již v úterý v dalším dílu Svateb v Benátkách? Olga přestává zvládat děti, protože ty bezmezně milují svého spontánního nového tatínka. A Ivan zase neovládne své pokušení...

Svatební salon měl sice ještě před nějakou dobou namále, aby vůbec přežil, ale teď se u něj dveře netrhnou. Lola a Olga dostanou instruktážní mapu, jak se dostat na tajné místo. Na podivně odlehlém místě jim odeberou mobily a prohledají kapsy. Obě ženy jsou strachy bez sebe, nevědí, co se děje. Zakázku jim však domluvil Ivan. Jeho o dost slavnější kolegyně, které Ivan hraje v seriálu bodyguarda, se chce vdávat. A jelikož je se svým budoucím manželem terčem paparazzi fotografů a v bulvárních plátcích se objevuje denně, snaží se o utajenou svatbu.

Plánování svateb a zásnub

Nabídka významné herečky je tak skvěle finančně ohodnocená, že do toho holky jdou po hlavě. I přesto, že s utajenou svatbou neměly nikdy žádné zkušnosti. Lola zatím dostává chuť znovu vyzkoušet vůli Ivana a snaží se ho svést. Nejdříve krátkým vzkazem ve svatebním časopise, pak si na něj znovu počká u stezky, kde Ivan pravidelně běhá. Nechá se přemluvit k dalším radovánkám?

Během toho Libuše plánuje tajnou slavnostní večeři, o které neví nikdo nic. Alois se strachuje o to, že prošvihl výročí svatby, ale jediný, kdo je perfekně vyšňořený, je José. Ten sebou sekne ve chvíli, kdy uvidí Aloise zabíjet králíka. Na večeři to málem zopakuje i Olga. V životě by totiž nečekala, že celá slavnostní večeře má být jen takovou třešničkou na dortu k jejím zásnubám. José poklekne...

V zubní ordinaci mají krizi

Lenka už má náctiletého Honzy plné zuby. Honza nezodpovědně odchází z ordinace a nebere telefony. Pak ho přistihne ve vášnivém objetí se slečnou u nich doma. Když se vrátí z práce domů, David s Honzou hrají počítačové videohry. David ji naprosto ignoruje, a tak se Lenka v slzách odebere do ordinace. Ráno se však David probudí sám. Kde Lenka zůstala přes noc?

Dívejte se na Svatby v Benátkách na Primě každé úterý a čtvrtek ve 20.15!

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 1. 10. 2023

Dnes se vám může podařit mnoho věcí. Energie je velmi intenzivní. Dávejte si pozor na manipulaci s druhými. Nikdo nemá rád, když mu někdo rozkazuje, a proto buďte taktní. Snažte se nedávat najevo své nadřazené znalosti. Lidé vám to budou mít za zlé, i když máte dobré úmysly (a máte pravdu).

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.