Co dnes uvidíte? José požádá Olgu o ruku!

Co uvidíte již v úterý v dalším dílu Svateb v Benátkách? Olga přestává zvládat děti, protože ty bezmezně milují svého spontánního nového tatínka. A Ivan zase neovládne své pokušení...

Svatební salon měl sice ještě před nějakou dobou namále, aby vůbec přežil, ale teď se u něj dveře netrhnou. Lola a Olga dostanou instruktážní mapu, jak se dostat na tajné místo. Na podivně odlehlém místě jim odeberou mobily a prohledají kapsy. Obě ženy jsou strachy bez sebe, nevědí, co se děje. Zakázku jim však domluvil Ivan. Jeho o dost slavnější kolegyně, které Ivan hraje v seriálu bodyguarda, se chce vdávat. A jelikož je se svým budoucím manželem terčem paparazzi fotografů a v bulvárních plátcích se objevuje denně, snaží se o utajenou svatbu.

Plánování svateb a zásnub

Nabídka významné herečky je tak skvěle finančně ohodnocená, že do toho holky jdou po hlavě. I přesto, že s utajenou svatbou neměly nikdy žádné zkušnosti. Lola zatím dostává chuť znovu vyzkoušet vůli Ivana a snaží se ho svést. Nejdříve krátkým vzkazem ve svatebním časopise, pak si na něj znovu počká u stezky, kde Ivan pravidelně běhá. Nechá se přemluvit k dalším radovánkám?

Během toho Libuše plánuje tajnou slavnostní večeři, o které neví nikdo nic. Alois se strachuje o to, že prošvihl výročí svatby, ale jediný, kdo je perfekně vyšňořený, je José. Ten sebou sekne ve chvíli, kdy uvidí Aloise zabíjet králíka. Na večeři to málem zopakuje i Olga. V životě by totiž nečekala, že celá slavnostní večeře má být jen takovou třešničkou na dortu k jejím zásnubám. José poklekne...

V zubní ordinaci mají krizi

Lenka už má náctiletého Honzy plné zuby. Honza nezodpovědně odchází z ordinace a nebere telefony. Pak ho přistihne ve vášnivém objetí se slečnou u nich doma. Když se vrátí z práce domů, David s Honzou hrají počítačové videohry. David ji naprosto ignoruje, a tak se Lenka v slzách odebere do ordinace. Ráno se však David probudí sám. Kde Lenka zůstala přes noc?

Dívejte se na Svatby v Benátkách na Primě každé úterý a čtvrtek ve 20.15!

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 20. 5. 2024

Dnes byste mohli dobře psát beletrii nebo publicistiku. Je docela dobře možné, že jste o nějakém literárním oboru uvažovali. Proč váháte? Nikdy není pozdě. Najděte si čas na napsání příběhu. Pokud máte negativní postoj k věcem, které děláte, jak chcete něco udělat, Berani?

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.