Co jste viděli v 59. dílu? Krejzovi chtějí střídavou péči

Od autonehody dvojčat to s životem Olgy jde zase pěkně z kopce. Podívejte se na exkluzivní sestřih, který najdete jen u nás na webu. Co uvidíte už ve čtvrtečním dílu?

David Grábner se pomalu, ale jistě seznamuje se svou novou sestrou Arletou. Arleta je hodně od rány a nebojí se vůbec ničeho. David vyslechne její telefonní rozhovor s jejím bratrem. To ovšem není všechno, co se o Arletě ještě dozvíme.

Dr. Jonáš se jde ze zvědavosti a s nadějí, že Grábner zaměstnal nějakou dobře vypadající mladou sestřičku, podívat na novou Davidovu kolegyni. Když se Arleta s Jonášem vidí, padají do mdlob. Jak to vypadá, ti dva mají za sebou pěkně nepříjemnou minulost.

Dr. Jonáše postihne infarkt (a nejen z Arlety)

V ordinaci už na něj čeká Romana, aby si spolu užili pravidelnou chvilku romantiky během obědové pauzy. V tu nejnevhodnější chvíli se však ve dveřích objeví Dagmar. Další žena, která je velice svérázná a čeká na vysvětlení. Jonáš je v úzkých, a tak ho nenapadne nic jiného než sehrát infarkt.

Dvojčata rebelují proti Elišce

Eliška se své představy mít dvojčata rozhodně nevzdává. Už se pomalu, ale jistě sestěhovává k mamince Filipa, aby byli u dětí co nejblíže. Filip přemluví Olgu, aby dvojčata přišla na slavnostní večeři, protože slaví

výročí manželství. Daneček s Emičkou se rozhodnou rebelovat a chovají se velice neslušně. Svým chováním vše ještě zhorší. Krejzovi chtějí děti do střídavé péče. Olga je úplně bezradná. Nejraději by odjela z Benátek.

Olga se sbližuje s Josém

Marika s Josém stále příliš nekomunikuje. Andy ji neustále přemlouvá, aby návrat k Ivanovi zvážila. O tom ale Marika nechce ani slyšet. Josému se podaří přemluvit Mariku, aby s ním strávila večer. Místo toho ovšem jede za Olgou, která má za sebou hádku s Filipem.

Svatby v Benátkách uvidíte na Prima love ve 20.15 už ve čtvrtek!

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 29. 9. 2023

Romantika pro vás dnes rozkvétá. Pokud jste nezadaní, procházka po okolí by vám mohla zprostředkovat kontakt s někým novým a zajímavým. Pokud jste zadaní, mohli byste si se svou drahou polovičkou naplánovat výlet mimo město, třeba víkendový pobyt. Výlet může částečně souviset s obchodem. Je to skvělá doba pro psaní, i kdyby to měl být jen dopis příbuznému.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.