Co jste viděli ve čtvrtek? Filip využije situace

Ve čtvrtek ve Svatnách v Benátkách viděli velkou akci - otevírání Josého baru. Kromě toho se Olga učí žít zase sama a Filipovi se stejně jako Ivanovi začnou zapalovat lýtka.

Zatímco se po odchodu Romea Olga stále vyrovnává s tím, že je opět single, Filip tuto novinku ještě neví. Olga si nemůže zvyknout, že její život už není, co býval. Romeo byl její pravou rukou a teď je znovu na děti sama. José už nemá tolik času, aby se o děti staral, protože se věnuje svému novému projektu – baru.

Eva Krejzová má prsty a uši viditelně všude. Doslechla se, že Olga dala Romeovi kopačky a on odjel na Island, všechno samozřejmě řekne lačnému Filipovi. Tím se nabízí jasná otázka: Bude se o Olgu znovu ucházet Filip? Jejich vztah skončil v první řadě seriálu poměrně neslavně. Olga se dozvěděla, že Filipova žena čeká dítě. Přestože nakonec potratila, Olga už ho zpět nechtěla. Filip už nikdy šanci od Olgy nedostal, hlavně proto, že Olga byla zamilovaná do Romea. Dostane takovou šanci znovu? Eva Krejzová se mu rozhodla poradit, jak na ženu...

Kája stále tráví spoustu času s Andreou, ale rozhodl se i něco udělat se svojí budoucí kariérou. Objednal si proto drahý foťák, aby mohl fotit svatební fotografie pro svatební salon. Podaří se mu přemluvit Lolu, která je zásadně proti a chce profesionálního fotografa?

Jak už bylo řečeno, José má s přestavbou čajovny na bar plné ruce práce. Prostor čajovny sám vymalovává a zařizuje. Pod jeho rukama se pomalu ale jistě mění v bar plný ohnivé španělské atmosféry. Troufnete si odhadnout, jak se bude jmenovat?

Ve 45. epizodě také uvidíte slavnostní otevírání Josého baru, kde se opilý Ivan pokusí znovu získat Lolu. Podaří se mu to?

Dívejte se na Svatby v Benátkách už ve čtvrtek ve 20.15 na Primě!

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 29. 9. 2023

Romantika pro vás dnes rozkvétá. Pokud jste nezadaní, procházka po okolí by vám mohla zprostředkovat kontakt s někým novým a zajímavým. Pokud jste zadaní, mohli byste si se svou drahou polovičkou naplánovat výlet mimo město, třeba víkendový pobyt. Výlet může částečně souviset s obchodem. Je to skvělá doba pro psaní, i kdyby to měl být jen dopis příbuznému.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.