Co to má znamenat? Olga a Romeo spolu flirtují!

Svatby v Benátkách – Romeo a Olga

Svatby v Benátkách nepřestanou překvapovat! Vždycky když si myslíte, že už konečně víte, co se bude dít, vás překvapí. Tak třeba teď – Romeo krouží s jahodou v puse Olgy? V jakémže vesmíru se to právě nacházíme? Podívejte se!

Ve skutečnosti jde pouze o ukázku, jak být spontánní v partnerském milostném životě! Romeo totiž potřebuje vyžehlit svůj několikačetný přešlap s paní manažerkou, kterou už analyzování v soukromém životě přestalo bavit. Nejraději by svého budoucího manžela vyměnila za fotografa místního svatebního salonu, který sice analyzovat neumí, ale zase je šikovný v jiných věcech. My nebudeme ukazovat, protože se to nedělá:-)

Můžete však třikrát hádat, kdo dostal od Loly nakázáno, aby dva potenciální novomanžele dal zase urychleně dohromady, minimálně do jejich svatby! Nevěsta sice tvrdí, že si svého manažera brát rozhodně nehodlá, ale Romeo se s tím nehodlá smířit.

Tabulky i na sex

Jak trochu poučit muže o tom, co ženy chtějí? V lidské historii na ně nikdy neplatilo nic jiného než názorná ukázka. A tak se Romeo ve vší zoufalosti po chvíli, co se dozvěděl, že jeho klient má opravdu excelové tabulky i na svoje partnerské sexuální aktivity, rozhodl, že tomu učiní přítrž. S Olgou se rozhodl ukázat, jak na to...

A co ženy vlastně chtějí. Jak ti dva uspěli, to uvidíte v úterý ve 20:15 na Primě ve Svatbách v Benátkách!

Pamatujete i na jejich scénku s tím, kdy chtěli manuál na svatební noc?

Sdílejte článek