Co uvidíte v úterý? Anita bude mít svůj poslední večírek v životě

Co uvidíte ve Svatbách v Benátkách už v úterý? V klidu se posaďte, protože svatebnímu salonu hrozí zase zavření. Škoda způsobená lampiony štěstí se totiž nakonec vyšplhala až na závratný milion korun. A milionářka Anita si rozhodne užít si svůj poslední večírek v životě...

Vypadá to, že svatebnímu salonu se smůla lepí na paty. Není tomu tak dávno, kdy se Lola s Olgou chtěly rozejít a začít vlastní byznys. Tentokrát za všechno může nešťastná náhoda, která má ovšem fatální důsledky. Svatební salon potřebuje rychle sehnat milion korun a zaplatit škody na domě.

Kromě toho Olga řeší pořád svoje děti, které jsou bezpochyby zamilované do svého nového tatínka. Romea však nepřijímají.

Bude Romeo podnikat s Lolou a Olgou?

Romeo se tak snaží zachránit alespoň svatební salon, a tak se rozhodne vypůjčit si peníze od maminky. Ta mu to však odmítne, nicméně má jiný nápad. Chce, aby Romeo začal podnikat s Lolou a Olgou. Salon by tak měli rozdělený na třetiny.

Anita bude mít krásnou oslavu života

Během těchto patálií se připravuje i party na Anitino uzdravení. Přípravy jsou opravdu náročné, Olga na poslední chvíli sežene jejího oblíbeného muzikanta. A nakonec se podaří sehnat i vytouženou bílou holubici s kouzelníkem, kterého nebude hrát nikdo jiný než Pavel Kožíšek.

Oslava se opravdu povede, Anita si ji užívá a nezapomene tak poděkovat i Filipovi, který se zde po dlouhé době setkává zase s Olgou. Nabídne jí pomoc kvůli průšvihu s lampiony, ona však odmítá. Vypadá to, že ti dva už mezi sebou nemají žádný problém.

David přijal do práce Lenku, ta se však ze svého penzionu stěhovat nehodlá, i když ji (pouze) milenecký vztah s Viktorem přestává bavit. A dává mu to náležitě najevo. K Davidovi se nastěhovala jeho exmilenka Dagmar a začala se starat o oba dva – svého syna a jeho otce. To se Davidovi sice líbí, ale když mu Dagmar nabídne, že by už mohla zůstat, neví, co na to říct.

O dost smíšenější pocity bude mít David ve chvíli, kdy mu Viktor nabídne zakopat válečnou sekyru. Přijme?

Další díl Svateb v Benátkách uvidíte v úterý ve 20.15 na Primě!

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 2. 10. 2023

Dlouho očekávaná dovolená nebo stěhování, které jste si přáli uskutečnit, by dnes konečně mohly být možné. Než se vydáte na cestu, možná bude třeba vyřídit nějaké papírování. V hlavě se vám mohou honit myšlenky na obchodní postup a možná zvážíte absolvování jednoho nebo dvou kurzů, které zvýší vaši prodejnost a pomohou vám přiblížit se k dosažení vašich cílů.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.