Seriály a filmy

14. listopadu 2014 12:15

Petra Kloidová

Co uvidíte v úterý? Rodina Drozdů se začíná rozpadat

Co přinesou v úterý ve 20.15 Svatby v Benátkách? Situace se začíná vyhrocovat. A na povrch vyplavou přání a touhy ostatních. Vypadá to, že Ivanův románek s mladou herečkou rozbije i celou jeho rodinu...

Ivan si se svým milostným životem dokáže pěkně zkomplikovat život. Ještě více však tím, že nechce nic řešit, i Julie ho osočí z toho, že je chronický "neřešič". Po rodinných neshodách s jeho milenkou to dojde ovšem tak daleko, že se i Andrea rozhodne odstěhovat.

José by rád zpět do Španěl a Alois bojuje v Prostřenu

Nezdá se, že by Ivan chtěl něco ve vlastní rodině vyřešit, odchod Andrey je ovšem pro Drozdovy poslední kapkou k tomu, aby tolerovali takové úlety. Zatímco Marika je krásně vyklidněná, užívá si volný čas s Josém, Aloisovi rupnou nervy. Ten má však nahnáno před Prostřenem! Poslední den se natáčí právě na Špičce. Vyhraje Alois?

José se během jednoho víkendu Olze se svěří, že ho sešněrovaný život v Čechách značně ubíjí a přemýšlí nad tím, že by se znovu vrátil do Španělska...

Romeo mezitím bojuje o své místo na slunci i ve svatebním salonu, jeho matka se bez jeho vědomí rozhodla takovu pozici vybojovat Romeovi sama. Tím naštve nejen nebojácnou Lolu, ale i Olgu. Romeovy nápady jsou totiž občas dost netypické a pro podnikání velice riskantní.

Eliška se vrací konečně z nemocnice a je na dně. Filip se o ni stará, jak může, přesto si Eliška bude muset projít ještě spoustou bolesti, než začne normálně žít. Ani tak smutnou Evu Krejzovou ještě nikdo neviděl, bojí se, aby Eliška po takovém zážitku děti vůbec chtěla.

Viktor Brom vrací úder

Lenka se s Bromem sice rozešla, ale je vidět, že stále ještě doufá. Ten jí ovšem dál neuvěřitelně ubližuje. Lenka se snaží být silná a říct arogantnímu Viktorovi, co všechno jí provedl. On má však schopnost "setřít" ji jednou jedinou větou. Dramatická situace se rozvine i mezi Davidem a Lenkou, která mu řekne, jaké to je s ním v posteli....

Svatby v Benátkách uvidíte na Primě v úterý ve 20.15!

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 1. 10. 2023

Dnes se vám může podařit mnoho věcí. Energie je velmi intenzivní. Dávejte si pozor na manipulaci s druhými. Nikdo nemá rád, když mu někdo rozkazuje, a proto buďte taktní. Snažte se nedávat najevo své nadřazené znalosti. Lidé vám to budou mít za zlé, i když máte dobré úmysly (a máte pravdu).

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.