Co uvidíte ve čtvrtek? Lola chce zrušit svatební salon!

Svatby v Benátkách – Co uvidíte v devatenáctém dílu?

Vypadá to, že pokud Eva Krejzová nemůže zničit Olgu samotnou, tak chce zničit její okolí. Rozhodla se, že svatební salon Navždy spolu, který patří Olze a Lole, vystěhuje ze svého domu. Tím se však spustí několik reakcí z jejího okolí, které by nikdy nečekala.

To by nebyla Eva Krejzová, aby neudělala jakousi zradu nejen na Olgu s Lolou, které počítaly s tím, že nájemní smlouvu jen prodlouží, protože před pěti lety daly celý prostor samy do kupy. Jenže Krejzová prostor k pronájmu nabídla cukráři Kyselému, jehož pronajímatel ho trápí vysokým nájmem. Jedno postěžování a nápad by na světě. Krejzová namluvila Kyselému, že se Lola s Olgou chtějí stěhovat pryč, a tak Kyselý nabídku na levnější pronájem přijal s radostí.

Hned nato dá Krejzová holkám ze svatebního salonu výpověď z nájmu a začnou se dít věci. Problém je, že je to čtrnáct dní před výpovědí. Lola, Olga a Romeo musí hned najít další místo, kam by mohli svůj salon umístit. Problém je, že svatební salon v menším městě by neměl být nikde jinde než na náměstí v centru všeho dění. Olga je z toho úplně vyřízená a Romeo se jako správný chlap chopí akce. Začne hledat nové prostory. Žádné z nich však neodpovídají ničemu, co by stylově sedělo ke svatebnímu salonu.

Lola chce utéct do Prahy, s nimi nebo bez nich...

Lola chce nadobro zmizet do Prahy, a proto se o shánění nového prostoru už v podstatě vůbec nezajímá. Chce i se svatebním salonem přesídlit do Prahy, ale Olga s Romeem to odmítá. Ivan jí v jedné ze společných milostných chvilek nadhodí, ať se od Olgy a Romea podnikatelsky odtrhne a zařídí si svůj vlastní salon v Praze. Takový nápad Lolu povzbudí v tom začít nový život se svým starým milencem. Plánuje si přestěhování do Prahy, kde bude nablízku i Ivanovi, který tam pravidelně natáčí seriál.

Ivanovi zase rostou křídla. Je v plné síle s vyrovnaným vztahem k manželce Marice, s momentálně spořádanou dcerou a krásnou milenkou v podobě Olgy. Jeho profesní život od doby, kdy se zhroutil, nabírá pořádných obrátek. V čajovně se schází s krásnou televizní manažerkou, aby spolu probrali jeho oblibu u diváků. Vede na celé čáře, stejně jako u žen. Skončí to tedy jen u Loly?

Donosí Eliška dítě?

Zatímco Ivan honí každou sukni, Filip seká latinu. S Olgou přerušili veškerý kontakt a on se věnuje těhotné Elišce. Eliška se potají rozhodla, že bude rodit doma přirozeným způsobem. Nechodí ani ke gynekologovi na pravidelné těhotenské prohlídky, přestože trpí častými závratěmi. Jednou ji musí Filip dokonce odvést do nemocnice. Odnosí Eliška dítě v pořádku?

To uvidíte ve Svatbách v Benátkách na Primě ve 20.15 již tento čtvrtek!

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 26. 5. 2024

Berani, při prohlížení fotoalb, přestavování nábytku a vzpomínání na minulé časy můžete pocítit nostalgii. V mysli se vám vybaví emocionální události, se kterými jste se v době, kdy se staly, možná ještě plně nevyrovnali. Staré pocity, o kterých jste si mysleli, že jsou pryč, by se mohly vynořit a vehnat vám slzy do očí. Upřímně se těmto pocitům postavte čelem nyní, místo abyste je zase na další desetiletí někam nacpali.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.