Co uvidíte ve čtvrtek? Nevěra Lenky se provalí!

Svatby v Benátkách - Co uvidíte v dvacátém devátém díle?

Ve čtvrtek večer uvidíte na Primě další díl Svateb v Benátkách. Jak budou příběhy vašich oblíbenců pokračovat? Ivan sice chce sekat dobrotu (manželskou), ale ženy ho nenechají. Zatímco Lola zamíří na novou milostnou oběť!

Ivan se může snažit, jak chce, ale jeho herecká sláva a mužské charisma mu prostě házejí klacky pod nohy. Když se konečně zbavil Loly, která se nenechala jen tak odbýt, a rozhodl se s Marikou zůstat do konce svých dní, objevila se na scéně nová dívka. Ano, je to mladá dívka, která k němu vzhlíží (nejen) profesionálně.

Do úspěšného herce se momentálně zakoukala jeho o dekádu mladší herecká kolegyně, která ještě nemá žádné zkušenosti. Ze seriálu, kde spolu hrají, ji chtějí vyhodit, protože je příliš nezkušená. A tak se krásná mladá brunetka snaží zachránit si krk tím, že poprosí Ivana o odbornou pomoc. Ivan by v jejich vztahu měl hrát pouze hereckého pedagoga, který by mladou herečku naučil text. A Marika stejně jako dcera Andy ho v tom ještě povzbuzují. Má však mladá herečka opravdu jen čisté úmysly?

Lola se chopí příležitosti

Přestože se nakonec vysvětlí Romeovo budoucí otcovství, zamilovaná managerka Klára se jen tak nevzdává. Znovu naběhne hledat Romea do svatebního salonu. Toho tam sice nenajde, ale potká Olgu. Olga jí na rovinu vysvětlí, že s Romeem teď žije ona a Romeo ji má rád. Klára nic nechápe. V salonu se objeví i její odkopnutý milenec a bývalý snoubenec, kterého Klára nechce. Lola se jeho zlomeného srdce chopí. Vidí příležitost, jak urvat další milostné dobrodružství... Povede se jí to?

Na Lenku to praskne

Lenka je čím dál tím zamilovanější do Dr. Broma, ale zároveň má i velké výčitky svědomí. Toho, že se mění a už na něj nereaguje tak jako dřív, si všiml i takový roztomilý ignorant, jako je David. Neustále se ptá, co se děje. Syn Honza má však jasno – Lenka ho musí podvádět. Lenka se pokusí s Bromem sice rozejít, ale vydrží jí to zhruba pár sekund. Davidovi to však v jednu chvíli dojde... Co s tím udělá?

José se ukázal u Drozdových na statku

José se dokonce přijel ukázat i ke Drozdovým na statek. Jak můžete sami vidět podle fotografie, nepřivítali ho s otevřenou náručí. A Alois mu dal jasné ultimátům.

Další díl Svateb v Benátkách uvidíte už ve čtvrtek na Primě ve 20.15!

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 3. 10. 2023

Dnes by k vám domů mohla přijít řada zajímavých návštěvníků. Alespoň jeden by mohl být z cizí země a někteří by mohli být z oblasti vzdělávání. Můžete očekávat zajímavé rozhovory a možná se dozvíte zajímavá fakta na téma, které je pro vás nové. Mohlo by vás to bavit natolik, že se zítra poohlédnete po knihách na toto téma.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.